Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

23 цікаві факти про Бельгію

Au pair в Бельгії Джерело фото Бельгія — розвинена європейська держава, що відноситься до країн Старого Світу. Тут є, на що подивитися, тому щорічно сюди прибуває величезна кількість туристів, а в іммігрантів ця країна викликає живий інтерес. Воно й не дивно — імміграційні закони тут досить лояльні і м’які, а рівень життя дуже високий. Pochemodanam зібрали для вас добірку цікавих фактів про Бельгію очима іммігрантів: 1. New Balance męskie Бельгійці — люди чесні, а тому довірливі. nike air huarache donna adidas yeezy heren Багато угод тут тримаються на чесному слові.

  • New Balance 996 Uomo
  • 2. Магазини в Бельгії працюють до 17-18 годин. Ввечері працюють тільки бари, ресторани і різні розважальні заклади. Mike Trout Jersey 3. Nike Air Max 1 Femme Податки в Бельгії — одні з найвищих в світі, до 45%.

  • Denver Nuggets
  • 4. Страйки в цій країні — явище часте, так як профспілки в Бельгії дуже сильні. Chicago Bulls Правда, приводи для цих страйків часто дріб’язкові. Air Jordan 7 Uomo 5. Бельгійці дуже трепетно ставляться до планування часу. Майже у кожного бельгійця є щоденник, в якому у нього розплановане все його життя на найближчі дні або навіть тижні. 6. Лазні та сауни в Бельгії спільні, і не мають поділу на чоловічі і жіночі відділення. 7. У Бельгії не прийнято знімати взуття, входячи в будинок. adidas yeezy boost 550 męskie 8. Вікна в Бельгії теж майже ніколи не завішують, навіть якщо живуть на першому поверсі. 9. nike goedkoop online Переважна більшість бельгійців знає три мови — фламандську, англійську і французьку.

  • Air Max 1 Homme
  • 10. Бельгійці дуже люблять подорожувати. 11. Нестандартне мислення в Бельгії зустрічається нечасто, в Бельгії прийнято сліпо слідувати традиціям і законам, особливо не замислюючись. 12. Найпопулярніший в Бельгії транспорт — велосипед. 13. А найпопулярніша їжа — картопля фрі. 14. Більшість бельгійців начисто позбавлені патріотичних почуттів. 15. 97% населення Бельгії — міські жителі. Goedkoop Nike Air Max 16. Перші в світі електронні посвідчення особи були введені саме тут, в 2003 році. 17. Maglia Chris Paul Бельгія — друга в світі (після Канади) країна за кількістю виданих іноземним іммігрантам паспортів. Nike Air Max 2016 Dames grijs 18. За всю історію на території Бельгії відбулося більше боїв, ніж у решті Європи.

  • Air Jordan 6 Homme
  • adidas eqt hombre 19. Назва столиці цієї країни, Брюсселю, перекладається з архаїчної форми нідерландської мови як «поселення на болоті». 20. У Бельгії легалізовані добровільна евтаназія і одностатеві шлюби. 21. Отримання освіти до 18 років для громадян Бельгії є обов’язковим. 22. Голосування в Бельгії також обов’язково для всіх повнолітніх громадян. new balance 530 online shop 23.

  • Nike Air Force 1 Women
  • У Бельгії виготовляється 4/5 всіх більярдних кульок у світі. 24. У 93% бельгійських сімей є домашні тварини.