Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Алло, алло! Girokonto? Який ще Girokonto? Відкриття банківського рахунку та придбання мобільної сім-карти від «навіщо» до «як»

Girokonto-

Всім привіт! Отримавши свій Aufenthaltstitel, Ви тим самим дали всім зрозуміти свій намір тривалий час перебувати в Німеччині.
 • Nike Air Max 2017 Dames roze
 • Власне, заради цього і приїхали :) Тому відкрити банківський рахунок просто життєво необхідно. Поточний рахунок в банку потрібен для того, щоб було куди переводити ваші кишенькові гроші, оплачувати покупки в Інтернеті тощо. А про важливість володіння мобільною сім-карткою годі говорити. new balance 1980 zante roma Про те, які особливості та нюанси потрібно знати, роблячи це в Німеччині, ми сьогодні й поговоримо. В сьогоднішньому ритмі життя потреба в готівці стає все меншою, тому що майже всі фінансові операції виконуються через розрахунковий рахунок. fjallraven kanken sale В Німеччині такий рахунок називається Girokonto. Як правило, всі переводи приватним особам наразі здійснюються тільки на такі рахунки, тому кожен житель Німеччини, котрий досягнув повноліття, має такий. На кожне Girokonto клієнту банку видається картка. Найпоширенішим типом банківської картки в Німеччині, якою можна розплатитися в кожному терміналі, є дебетова картка «Electronic Cash» (скорочено – «ЕС»). І ще, що не мало важливо, це карта «Maestro». Adam Wainwright Authentic Jersey До неї можна прив’язати кредитку картку типу «Visa» чи «Mastercard», однак перед тим Вам потрібно дізнатись в працівника банку про вартість та умови отримання даної карти. Ну і, звісно, прийняти рішення про необхідність володіння такою :) Electronic_Cash Джерело фото Джерело фото Чому так важливо знати, якого типу Ваша банківська картка? Справа в тому, що майже всі покупки в Інтернеті ( а Ви неодмінно, будучи в Німеччині, захочете скористатися всіма перевагами онлайн-шопінгу і не тільки) – будь то авіаквитки чи квитки на автобус, замовлення книги чи нового смартфона, і так далі – вимагають наявності у покупця банківської картки типу «Visa» чи «Mastercard», себто кредитної картки. Лише в деяких, на жаль не дуже частих, випадках Вас може виручити, якщо на сайті пропонується оплата через сервіс Sofortüberweisung або є можливість оплатити послугу прямим банківським переводом, тобто як зазвичай, за допомогою банківських реквізитів.

 • Air Jordan 11 Uomo
 • Досить часто навіть самі власники банківської картки не знаю в чому полягає різниця між «Mastercard», «Visa» і «Maestro». Давайте коротенько, раз і назавжди, в цьому розберемося. Mastercard – міжнародна система безготівкових платежів, яка представлена такими торговими марками, як MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Mondex і Cirrus, котрі функціонують більш ніж в 210 країнах світу. Visa являється також платіжна системою. Nike Air Max 2016 Norge Nettbutikk Однак, якщо Masterсard носить міжнародний характер, то Visa виступає як американська платіжна система, тобто більш обмежена територіально. Hollister Magasin В іншому відмінності між платіжними системами носять суто технічний характер. Maestro – сервіс корпорації Masterсard, який реалізований у вигляді багатонаціональних дебетових карт. Nike Air Huarache Pas Cher Вони мають дещо урізані функції і, як правило, призначені тільки для розрахунків на касових вузлах магазинів. Отже, відмінність між ними полягає в тому, що Masterсard – це платіжна система, а Maestro – один з її сервісів.

  Відкрити банківський рахунок можливо в будь-якому банку.

 • Air Jordan 1 Homme
 • Звичайно, що Ваш вибір буде залежати від умов та розцінок, котрі пропонує той чи інший банк. Проте на момент, коли мені потрібно було відкривати рахунок, я взагалі навіть не думала про те, який саме банк мені обрати. І моя приймаюча родина, так само як і я, не особливо парилась з цим питанням, а повела мене в перший-ліпший банк. Ним виявилась «Sparkasse». sparkasse Джерело фото

  Що важливо знати про «Sparkasse». Air Jordan 4 Premium Цей банк в Німеччині щось на кшталт «Ощадбанку» для України. Мережа банків «Sparkasse» досить розгалужена по всі країні і вони виступають як регіональні філії. nike air max 1 essential donna Що це значить на практиці? А це значить, що навіть саме дріб’язкове питання, наприклад поповнення готівкою Вашої банківської картки, можна вирішити тільки в філії, де Вам було відкрито дану картку. stan smith adidas dames Ось на моєму прикладі. Моя картка була відкрита в м.Трір, за місцем проживання в першій приймаючій родині. nike air max 2017 goedkoop Нині я живу в м.Мюнхен, де також є «Sparkasse», але вони не обслуговуються клієнтів «Sparkasse» м.Трір :) Якщо щиро, то мене насторожив цей банк ще з того моменту, коли ми прийшли відкривати рахунок. На наше прохання нам запропонували Termin (тобто заздалегідь оговорений час та дату зустрічі) аж через три (!) дні.
 • MENS NIKE AIR VAPORMAX
 • Однак, у всьому іншому, «Sparkasse» не особливо відрізняється від інших великих німецьких банків. І, якщо є бажання, банк, в котрому Ви обслуговуєтесь, завжди можна змінити ;)

  Отже, що потрібно мати при собі для того, щоб відкрити банківський рахунок:

 • Закордонний паспорт;
 • Документ, що підтверджує реєстрацію в Німеччині (Meldebestätigung) зі вказанням адреси прописки;
 • Договір між Вами та приймаючою родиною (Vertrag);
 • Один із членів приймаючої родини (в якості перекладача на більш зрозумілу для Вас німецьку мову :), в якості моральної підтримку і т.п.).
 • Вся процедура зайняла менше час, аніж я очікувала даний термін :) Через тиждень мені прийшов лист від банку з PIN-кодом та іншими важливими «таємними» штуками, а ще через два тижні – моя картка. Maglia Dirk Nowitzki Bank karte Як видно з мого опису, нічого складного у відкритті рахунку в німецькому банку немає. Однак, як говорить відома приказка: «Обізнаний – озброєний» :) Отже, після того, як Ви обзавелися іменною банківською карткою, можна перейти до покупки місцевої сім-картки для мобільного інтернету або для мобільного зв’язку. Сучасну людину важко уявити без смартфону. Бути на зв’язку не тільки важливо, але й необхідно. adidas zx 750 mujer Тому питання придбання сім-картки в Німеччині взагалі не стоїть. Тим паче, що зробити це не складно. Ви просто йдете в супермаркет, чи в аптеку, чи на автозаправну станцію, поштове відділення і т.д., і купуєте ту, що Вам до вподоби. Особисто я, так само як і у випадку з вибором банку, поклалася на мою приймаючу родину. Пару хвилин – і я горда власниця та нова абонентка мобільного оператора О2. sim karte

  Більшість сім-карт пропонується для дзвінків і текстових повідомлень. Сім-карти тільки для підключення інтернету в Німеччині велика рідкість. Стандартна вартість хвилини розмови по країні (на мобільний або на міський телефон) становить 9 центів. Текстове повідомлення (смс) в середньому коштує стільки ж.

  Згідно із законодавством Німеччини, абсолютно всі стартові пакети повинні бути зареєстровані. Як правило, реєстрація не проводиться в магазинах при купівлі стартового пакету, це робиться особисто Вами по телефону або на сайті Вашого мобільного оператора. Nike Air Force 180 Mid Якщо Ви не зареєструєте Вашу сім-карту, то не зможе нею скористатися до тих пір, поки вона не буде таки зареєстрована. Сам процес не викликає особливих труднощів. Registrierung При реєстрації необхідно вказати Ваші персональні дані та Вашу адресу прописки. Власне сама реєстрація може тривати від декількох хвилин до декількох годин, тобто до тих пір, поки сім-картка не буде підключена до мережі. Поповнення сім-карт в Німеччині здійснюється в залежності від умов оператора зв’язку: це може бути і класика, тобто ваучери поповнення, які можна придбати, до прикладу, в супермаркеті. Також, це може бути поповнення онлайн з оплатою банківською картою. Ось власне і все, що потрібно було для повного щастя…А ні, ще не все. adidas italia Завершальним серед перших кроків по приїзду в Німеччину є пошук та реєстрації на мовних курсах. Mark Herzlich Jersey Однак, про це наступного разу.