Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Де граються діти в Німеччині (фоторепортаж)

Au pair Німеччина Їх багато не буває. Дитячий майданчик — улюблене місце для ігор. DW взялася за це питання не по-дитячому і знайомить вас із правилами поведінки на дитячих майданчиках в Німеччині. nike pas cher Багато чи мало? На перший погляд, дитячих майданчиків в Німеччині відносно небагато — в усякому разі, вони є далеко не в кожному дворі. Tom Brady Michigan Jerseys У німецьких містах такої традиції немає. Правда, немає і такого феномену, коли дитячі майданчики забудовують — під гаражі, магазини, офісні будівлі. stan smith adidas dames І міські майданчики розташовані в дуже мальовничих куточках.

  • ROSHE RUN
  • Au pair Німеччина Не за трафаретом На велике німецьке місто, наприклад, Мюнхен, доводиться від 600 до 800 міських дитячих майданчиків. Деякі з них — справжні перлини. Головна особливість німецьких майданчиків — різноманітність. nike air max heren Типових немає, більшість носить індивідуального характеру. nike air max pas cher Лабіринти, гірки, гімнастичні елементи і лазалки, — найчастіше вони виконані з дерева. Є й мініатюрні майданчики – як-от, наприклад, ця. adidas neo męskie Au pair Німеччина Перевірте самі Всі громадські майданчики для дитячих ігор в Німеччині контролюються згідно єдиного європейського стандарту DIN EN 1176. Експерти TÜV Rheinland щорічно перевіряють близько 1500 об’єктів.

  • Nike Air Max 2017 Bianche
  • Однак при всій ретельності перевірок німецькі фахівці радять сісти на гойдалку спочатку батькам, а потім качати дитя. Au pair Німеччина Винахідливість Ігрові елементи можуть бути дуже різними. Ось такого «Троянського коня» встановили в Анкерсхагені перед музеєм імені Генріха Шлімана (Heinrich Schliemann). Цей археолог-самоучка відкрив стародавню Трою і знайшов знаменитий «скарб Пріама». nike air max pas cher Тепер діти можуть, якщо й не покататися на (або в) Троянському коні, то хоча б з’їхати з гірки! Au pair Німеччина Дітям до чотирнадцяти А ці правила написані чорним по білому на табличках, які можна побачити на кожному майданчику: «Використання під вашу відповідальність. Батьки відповідають за своїх дітей». На більшості майданчиків є вікові обмеження, наприклад, тут дозволяється грати тільки дітям до 14 років. Maglie New York Knicks Собакам та іншим домашнім тваринам вхід взагалі строго заборонений. fjällräven kånken Laptop 17 Au pair Німеччина 10 років під контролем Німецький концерн TÜV Rheinland, контролер якості, в серпні 2016 року повідомив: за останнє десятиліття інспектори перевірили кілька тисяч дитячих майданчиків по всій Німеччині і провели три великі перевірки відразу в чотирьох великих містах: Берліні, Гамбурзі, Кельні та Мюнхені. Деякі майданчики довелося тимчасово закрити або навіть демонтувати. nike air jordan 11 mujer Au pair Німеччина Правила гри Німецькі інспектори підготували 10 золотих правил для батьків. Серед них: повідомляти про дефекти, самостійно контролювати інвентар, стежити за чистотою, повідомляти про нецільове використання. asics gel pulse 8 damskie Однак, мабуть, найголовніше правило: не випускати дітей, що граються на майданчиках, з поля зору.

  • Air Jordan 6 Homme
  • Граючись, діти часто недооцінюють небезпечні ситуації і переоцінюють свої можливості. nike air max 1 ultra essential femme Au pair Німеччина Кращий інспектор — батько Згідно з висновком німецьких інспекторів, найбільші недоліки дитячих майданчиків: знесення інвентарю, забруднення і вандалізм, а також неправильна конструкція і помилки в будівництві. Тому, навіть при наявності належних перевірок, наполеглива рекомендація батькам: «Ретельно перевіряйте гірки та інші елементи дитячих майданчиків, перш ніж відпустити дітей гратися». Fjallraven Kanken Au pair Німеччина Виклик для батьків Деякі дитячі майданчики — не для батьків зі слабкими нервами. nike air max 95 uomo У той час як їх чадо буде із задоволенням освоювати складну конструкцію, як, наприклад, цю лазалку на набережній Рейну, батькам краще не спускати з нього очей.