Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Forbes: Успішні жінки змінюють обличчя сучасної влади

Успішні жінки Немає ніяких сумнівів у тому, що серйозні перешкоди для просування жінок по кар’єрним сходам зберігаються досі, пише Forbes. Однак хоча жінки і стикаються з серйозними перешкодами на шляху до ґендерної рівності, не можна не відзначити, що на терені лідерів, новаторів і підприємців жінки домоглися очевидних успіхів. Авторка видання Мойра Форбс в своїй статті показує, яких успіхів досягли жінки в США, а також як вони змінюють обличчя влади. New Balance Pas Cher En Ligne Жінки в політиці В даний час у владі в Вашингтоні представлено стільки жінок, скільки їх там не було ніколи раніше: жінки становлять майже п’яту частину Конгресу США. На частку жінок припадає 20 місць в Сенаті США і рекордні 84 місця в Палаті представників. nike air max pas cher Цікаво, що хоча переважну більшість вищих політичних постів займають чоловіки, 63% американців упевнені, що країні пішло б на користь, якби на виборних посадах було більше жінок. Adidas schoenen Жінки-мільярдерки У 2015 році був побитий рекорд за кількістю жінок у щорічному світовому рейтингу мільярдерів Forbes. new balance 420 homme bleu bordeaux Всього за три роки число жінок-мільярдерок в цьому списку зросла на 90%, і в цьому році в нього увійшли 197 жінок.

  • Air Jordan 2 Homme
  • lunette de soleil ray ban pas cher Серед новачків в цьому списку Елізабет Холмс, засновниця компанії Theranos, що займається новітніми методиками аналізу крові, яка у 31річному віці стала наймолодшою у світі жінкою-мільярдеркою, самостійно заробила свої статки. Adidas Pas Cher Madison Bumgarner Authentic Jersey Жінки-підприємниці Крім іншого, жінки залишаються одними з найбільших енергійних двигунів економічного зростання в США. Womens Nike Roshe One Згідно з новою доповіддю Open State of Women-Owned Business, присвяченому стану ділових підприємств, що належать жінкам, в даний час в США налічується понад 9 мільйонів ділових підприємств, якими володіють жінки і які приносять державі понад 1,4 трильйона доларів і створюють 7,8 мільйона робочих місць. adidas bounce uomo Сьогодні жінки щодня відкривають 1200 нових фірм, що на 65% більше, ніж в минулому році. new balance 1600 on feet В цілому в США жінки відкривають чотири з десяти нових фірм.

  • AIR JORDAN 11
  • fjallraven occasion З ігрового поля в кабінет начальника Минуло вже більше 40 років з моменту прийняття поправок до законодавства про освіту, і користь від збільшення числа жінок і дівчат, що займаються ігровими видами спорту, до цих пір поширюється далеко за межі спортивного світу. Kam Chancellor Seattle Seahawks Jersey Результати проведеного дослідження показали, що більшість жінок, які займають посади вищої керівної ланки, в студентські роки серйозно захоплювалися спортом (52%), а 96% цих жінок займалися ігровими видами спорту в школі. baskets noires Asics Lyte Jogger 74% опитаних жінок-керівниць погодилися з тим, що заняття спортом допомагають удосконалювати лідерські якості і підвищують кар’єрний потенціал, а дві третини опитаних назвали свій минулий спортивний досвід одним з факторів, що зробили позитивний вплив на їх кар’єру. Nike Air Max 90 Homme nike air max pas cher Як вважає автор статті, три головні якості, які спорт допомагає розвивати — це мотиваційні навички, здатність бачити кінцевий результат і вміння працювати в колективі.