Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Країна вічних студентів: чому німці вчаться до 30 років

Навчання в Німеччині Страх перед відповідальністю або боязнь втратити пільги, які дає статус студента. adidas Stan Smith scarpe Що заважає молодим людям в Німеччині дорослішати?Німці не поспішають отримувати вищу освіту: середній вік випускників в Німеччині — 28 років — один з найбільших в Європі. Страх перед захистом диплома, пошуком роботи і самостійним життям … Fjällräven Kånken Barn DW розмірковує на тему: Які побоювання заважають німцям швидко закінчити університет? Нелегкий вибір Після школи одразу в вуз — ця формула вже точно не для німецьких школярів, які перед вступом до університету готові витратити кілька років на подорожі, волонтерські програми та складання планів на майбутнє. nike air max Але і це не завжди допомагає зробити важкий вибір: близько 30 відсотків студентів згодом змінюють факультет або напрямок, деякі відраховуються з вищого навчального закладу за власним бажанням. Todd Gurley Jerseys new balance 999 homme blanche «Кожен п’ятий німецький студент кидає навчання. Поділ на магістратуру і бакалаврат призвело до появи вузьких спеціальностей: зараз в Німеччині існує понад 15 тисяч навчальних програм, що робить вибір напрямку дуже важким і не завжди правильним. Asics Gel Lyte 3 Baratas Я думаю, ми повинні більше допомагати молоді при виборі професії «, — розповів в інтерв’ю DW Штефан Гроб (Stefan Grob), керівник прес-служби Німецького товариства з підтримки учнів вузів (Deutsches Studentenwerk).

  • Air Max 90 Hyperfuse
  • Тест на самостійність Але навіть правильний вибір спеціальності не є запорукою успіху. За словами випускника Боннського університету Фелікса Шмідта (Felix Smidt), який став дипломованим географом через дев’ять років, йому не вистачило концентрації і самодисципліни. Nike Cortez Dames New Balance 420 męskie «Під час навчання я відчував себе дуже комфортно, але при цьому я не був організованим. За тобою ніхто не стежить, і я не складав ніяких довгострокових планів», — зізнався Фелікс. Замість передбачуваних 10 семестрів Шмідт провів у вузі 18 семестрів і тепер працює не за фахом. Baskets Under Armour Його друзі теж випустилися з вузу тільки після 30 років. «Продовження навчання може залежати від багатьох факторів: хвороби, проблем в сім’ї, змін сімейного стану. Звичайно, серед таких студентів є ті, хто більше піддається стресу, адже вони втрачають соціальні контакти зі своїми однокурсниками. Їм складніше мотивувати себе і не падати духом» , — пояснює психотерапевт Міхаель Кугайлі (Michael Cugialy), представник служби психологічної допомоги Вільного університету Берліна. nike air max pas cher Навчання в Німеччині При цьому в Німеччині існує цілий ряд причин, за якими бути студентом вигідно: проїзний, знижки, дешева медична страховка. nike air max pas cher pour homme Однак після досягнення тридцятирічного віку про ці бонуси можна забути. А щоб скоротити кількість вічних студентів, вузи визначили так званий основний термін навчання (Regelstudienzeit). Adidas NMD Dames Чим ближче до фінішної прямої, тим більше побоювань перед виходом у доросле життя. nike sklep Безпричинні страхи Штефан Гроб стверджує, що причини стресу перед випуском зовсім не пов’язані з віком учнів. Rod Carew Jersey asics gel nimbus 14 uomo «У вічних студентів немає страху, що вони занадто дорослі для життя, навпаки, вони хвилюються за те, що вони недостатньо кваліфіковані для роботодавця. Під час навчання студенти стикаються з тим, що вони повинні бути швидші, успішніші, більше стажуватися, мати практичний досвід , розмовляти на декількох мовах, мати кращі оцінки. Asics Mujer До нинішніх випускників дуже високі вимоги «, — пояснює Гроб. У той же час Штефан Гроб зазначає, що випускники-бакалаври знаходять роботу відразу після університету в середньому протягом трьох місяців. Fjallraven Kanken Classic

    А студентів математичних і природничих факультетів роботодавці намагаються залучити в компанію ще до випуску з вузу. Nike Air Max 2016 Norge Nettbutikk «Так що вік в Німеччині — це взагалі не проблема», — підсумував керівник прес-служби Німецького товариства з підтримки учнів вузів.