Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Міжнародна кар’єра

Програма розвитку лідерства для молодих жінок та дівчат

«Міжнародна кар’єра»

Що таке кар’єра в сучасному суспільстві? В першу чергу, незалежність і самореалізація. Така потреба існує у кожної жінки, тільки одна залишає думки про кар’єру заради сім’ї, а інша успішно поєднує і те, і інше.

Планування кар’єри відбувається зазвичай ще на етапі навчання, від 18 до 22 років. Саме в цей період потрібно починати правильно будувати свою кар’єру.

Наша програма розвитку лідерства для молодих жінок та дівчат має на меті  допомогти молодим жінкам та дівчатам розкрити свій потенціал та спільно побудувати успішну кар’єру. Для досягнення цієї мети, спільно з Українською Au-Pair Асоціацією ми розробили програму «Міжнародна кар’єра», яка включає в себе ґрунтовну теоретичну підготовку у вигляді он-лайн семінарів та практичну складову – участь у міжнародній культурно-освітній програмі «Au-Pair», яка надає можливість проживати в приймаючий родині в Європі на протязі одного двох років, безкоштовно вивчати іноземну мову, отримувати кишенькові гроші у розмірі від 260 до 500 евро на місяць, дешево мандрувати 24 країнами без візи, та ще мати можливість безкоштовно поступити на навчання в європейські навчальні заклади.

Пройшовши на протязі року наші он-лайн семінари Ви навчитеся наступному:

- Вироблення нових внутрішніх установок та чоткої стратегії досягнення мети, яка дозволить Вам стати лідеркою і відчувати себе успішною.

- Створеня свого персонального плану дій – «ціль-ресурси-результат» співвідносячи це з ризиками, щоб досягти реального зросту у вашій кар’єрі.

- Успішна людина – це вміння спілкуватися. Ви навчитеся не лише чітко і зрозуміло висловлювати свої думки та пропозиції, але й як комунікувати в конфліктній сфері та перетворювати ворогів на друзів.

– Розвиток кар’єри можливий лише в динамічному колі спілкування. На тренінгах Ви навчитесь створювати власну мережу професійних (потрібних) контактів для досягнення Вашої мети.

– Ви навчитеся використовувати Ваші головні козирі – амбіційність, професіоналізм, впевненість в собі, прагнення до лідерства.

Якщо Ви готові нарешті взяти відповідальність за своє життя, припинити мріяти і розпочати діяти на шляху до своєї успішності – реєструйтеся на нашу програму «Міжнародна кар’єра».

Наші досвідчені менеджерки проконсультують Вас у питанні «З чого починати?».