Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Мобільний німецький: п’ять кращих програм для вивчення мови

Німецька мова Вчити німецьку в дорозі, на пробіжці або під час шопінгу — з зручними додатками для смартфонів це стало реальністю. Найефективніші з них — в добірці DW. new balance shop firenze Який додаток найкорисніший? Чи є сенс платити за віртуальні уроки німецької? Як замовити в німецькому ресторані страву, не знаючи мови? Кореспондент DW перевірив, які програми допоможуть швидко вивчити мову і поповнити словниковий запас. Зрозуміло, добірка суб’єктивна. Німецький з Nemo Ця програма є безкоштовною. Indiana Pacers Творці стверджують, що вона розроблена таким чином, щоб по максимуму використовувати «всю міць мобільних пристроїв і людського мозку». Mochilas Kanken No.2 Дійсно, Nemo — одна з небагатьох програм, за допомогою якої можна не тільки заучувати нові слова, а й тренуватися у вимові, записуючи себе на вбудований диктофон. Ця функція призначена для виправлення акценту. У режимі плеєра користувачі записують свою вимову і порівнюють її з вимовою німецького диктора. New Balance 577 damskie Vêtements Adidas Pas Cher Pas Cher Nemo дозволяє вибирати кількість фраз в день, які ви хочете вивчити і швидкість прослуховування, час нагадування про новий урок. Режим «вечірній повтор» пропонує ще раз послухати вивчені за день нові фрази. cheap nike trainers Що важливо, додаток не вимагає підключення до інтернету. adidas donna Der Die Das Вартість програми — 0,79 €, за тестову версію платити не треба. Nike Air Foamposite Donna Чому «дівчинка» (das Mädсhen) по-німецьки середнього роду? Чим відрізняється «der See» від «die See»? Головна складність для іноземців у вивченні німецької мови — визначення роду іменників. nike air max 2016 zwart Додаток Der Die Das перетворює зубріння артиклів в захоплюючу гру. Всього близько 1000 слів розділені на три групи за рівнем складності.

  • Stan Smith Adidas Uomo
  • До якої категорії яке слово віднести, вирішує сам користувач. Навіть якщо ви впевнено володієте німецькою, ця програма допоможе перевірити вам свої знання. Однак цей засіб навчання краще використовувати як допоміжний, перевіряючи інформацію в довідниках і словниках: незважаючи на оригінальну ідею, користувачі сервісу Google play скаржаться на помилки в програмі — не тільки технічні, але і граматичні. Поліглот Мобільна версія телевізійних курсів «Поліглот з Дмитром Петровим». Перший урок безкоштовний, інші — по 2,03 євро за відео. Nike Air Max 2016 Goedkoop При цьому всі 16 серій курсу знаходяться у вільному доступі на Youtube. Solde adidas zx flux На думку синхронного перекладача і автора курсу Дмитра Петрова, який вміє читати на 50 мовах, вже через 16 інтенсивних уроків можна домогтися перших результатів. nike air presto bambini Його метод заснований на відкиданні зайвого, комплексному підході і осягненні логіки мови.

  • New Balance 574 Donna
  • Єдина відмінність додатку від телепередачі — всі матеріали курсу зберігаються прямо на смартфоні. Nike Air Max 2016 Goedkoop Крім 16 відеоуроків користувачеві доступні основні правила граматики, списки нових слів і фраз, таблиці відмінювання дієслів. Додаток для вивчення німецької мови Learn German У цьому додатку немає нічого зайвого — 800 основних словосполучень і виразів, які стануть в нагоді як в подорожі, так і на початковому етапі вивчення мови. Nike Trainers UK Базовий рівень розділений на кілька категорій: вітання, романтика, їжа, надзвичайні ситуації, покупки, здоров’я, хобі, загальні фрази, мандрівки. Додаток допоможе при здійсненні покупок і під час замовлення страв в німецькому ресторані — дані розділи містять не тільки ілюстрації та основні фрази для мандрівників, але й мають функцію прослуховування фраз. nike air max pas cher Якщо ви не знаєте, як замовити картоплю або попросити туфлі більшого розміру, просто натисніть на кнопку, і смартфон вимовить пропозицію за вас. Програма Learn German при скачуванні безкоштовна, але щоб отримати доступ до деяких розділів, потрібно купити повну версію програми. Nike Air Max 2017 Heren groen Maglia James Harden Картки Lingvo Light DE Також безкоштовний додаток. У мовних школах твердять про те, що картки — кращий спосіб швидко поповнити свій словниковий запас. Якщо вам не хочеться витрачати папір і писати слова від руки, завантажте додаток Lingvo Light DE. Картки можна сортувати за темами, а потім перевіряти себе за допомогою функції «тест». Крім збережених вами слів додаток містить списки німецьких дієслів з усіма формами відмінювання. Бракує тільки одного — готових карток для тих, хто тільки почав вивчати німецьку мову.