Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Мовні курси в Німеччині. Все, що ви хотіли знати, однак соромились запитати. Частина І

Englisch - Deutsch

Всім привіт! Ставши учасником (-цею) програми Au-Pair в Німеччині, ви отримуєте не лише можливість провести незабутній рік в цій країні, познайомитися з її культурою та національними особливостями, вдосталь поподоружувати у вільний час по іншим країнам Шенгенської зони, знайти нових друзів. Чи не основна мета участі в даній програмі – покращення рівня володіння іноземною, в даному випадку, німецькою мовою. За умовами програми Au-Pair всім учасникам надається можливість відвідування мовних курсів. Окрім того, приймаюча родина оплачує проїзний квиток до місця проведення мовних курсів. Курси німецької мови…Саме тут виникає, як правило, безліч питання. Asics Pas Cher А які саме? А де? Куди? Що потрібно для того, щоб..? А скільки коштує? Я зі свого досвіду можу і буду говорити про дві мовні школи, котрі я відвідувала. air max pas cher pour femme Одразу хочу зауважити, що особливої різниці в процедурі реєстрації чи в процесі викладання я не помітила.
 • ULTRA BOOST
 • Звісно, в кожній землі, в кожному місті, будуть свої відмінності серед мовних шкіл. Goedkoop Adidas Superstar Звичайно, що всі вони і не можуть бути цілком однакові, якщо тільки не належать до однієї мережі. І навіть в такому випадку, багато що буде залежати від викладача, людей, котрі будуть разом з вами відвідувати заняття і т.п. Проте якщо відволіктись від цього і говорити в цілому, то питання, в першу чергу, буде розглядатись вами через призму ціни.

  До прикладу. Adidas NMD Goedkoop Будучи в м. Трір (Федеративна земля Рейнланд-Пфальц) я відвідувала інтенсивний курс рівня А2 (заняття п’ять разів на тиждень, кожне заняття по три години) в мовній школі TASI. Курси були розраховані на два місяці і коштували 520 € за весь курс. Для того, щоб розуміти багато це чи мало, давайте порівняємо. nike mercurial futsal pas cher На разі я відвідую стандартний курс рівня В 1.2 (заняття три рази на тиждень, кожне заняття три години) в Münchner Volkshochschule (далі – МVHS), котрі розраховані, так само і попередні, на два місяці. Але коштували 275 € за весь курс. Звичайно, скажете Ви, різниця відчувається. Однак, не в захист TASI, а справедливості заради, хочу зазначити наступне.
 • nike air huarache dames groen
 • Слід розуміти, що годин в інтенсивному курсі все таки більше, аніж в стандартному, і за 2 місяці Ви можете взяти повністю один мовний рівень, а не пів, як у випадку з МVHS. Це досить важливо розуміти, якщо Ви, наприклад, бажаєте після програми Au-Pair вступати до університету чи залишатись в Німеччині по програмі «Freiwilliges Soziales Jahr (FSJ)», тобто, якщо Ви обмежені в часі.

  Для тих, хто не готовий виплатити круглу суму за мовні курси (а ми, Au-Pair, відносимось саме до такої категорії :) є досить не поганий варіант, а саме, відвідання курсів німецької мови при Volkshochschule (VHS) у вашому місті. Філіали VHS є майже у всіх містах Німеччини. До прикладу, я відвідую наразі один із, що знаходиться в м. Мюнхен. Logo_MVHS Джерело фото

  Слово «Volkshochschule» означає «народна вища школа». Свого часу дана школа була задумана як «дешевий» спосіб здобуття освіти в цілому та, певного роду, спрощена альтернатива вищій освіті зокрема. Але з тих пір як була заснувана VHS, пройшло більше як ста п’ятдесят років, і за цей час багато чого змінилося. Тепер ця школа пропонує як курси для поступової інтеграції та підвищення рівня знання німецької мови чи кваліфікації вивчення інших іноземних мов, так і спортивні, літературні, художні та багато інших курсів. Mochilas Kanken Mini У школі VHS ви можете, також, скласти іспит та отримати професійний сертифікат на знання німецької мови.

  Реєстрація на курс та оплата МVHS пропонує курси вивчення німецької мови від рівня А1 до С2. Nike Air Max 2017 Heren groen І, як на мене, дуже зручно, що на один рівень (чи пів рівня) є декілька пропозицій. Зручно це з огляду на те, коли саме вам краще відвідувати заняття. Курси є вранішні, після обіду та вечірні. Список актуальних курсів можна переглянути тут . Однак, бажання відвідувати той чи інший курс – це ще не все. Перед тим, як зареєструватись на будь-який курс (бажаний вами чи рекомендований вам), ви повинні пройти Einstufungstest. Nike Air Huarache Donna Для цього потрібно навідатись за адресою Rosenheimer Straße 5 (Gasteig). Тут же проходить реєстрація на курс та оплата. Fjallraven Kanken Sale Big Так що невідомі місця на різних кінцях міста, на цей раз, відвідати не вдасця :) Другим разом неодмінно, але не сьогодні.

  Для Einstufungstest попередня реєстрація не потрібна. Все що потрібно знати, — це дні та години, коли є можливість цей тест здавати. А це понеділок з 09:00 до 11:00, четвер з 15:00 по 17:00, субота з 11:00 до 14:00. Співробітники МVHS будуть радо вітати Вас (на 3-му поверсі, кімната 3.143) в ці дні :) Крім бажання, при собі потрібно мати ще паспорт (чи Personalausweis, якщо такий у Вас вже є).

  Після проходження тесту та визначення вашого теперішнього рівня володіння мовою, ви отримаєте рекомендацію на той чи інший курс. Fjallraven Kanken No.2 Тільки з цією рекомендацією ви зможете зареєструватись на курс і, відповідно, відвідувати його. mochilas kanken baratas Cheap Fjallraven Kanken Mini Зареєструватись без проходження тесту (тільки якщо у вас на руках «свіжий» сертифікат від Гете-Інститута, у всіх інших випадках – пардон, але тест muss sein :), тим паче по телефону, по е-маіl чи на сайті не вийде. Потрібно все робити особисто, кожного разу, для кожного курсу. new balance femme u420 bleu Дана рекомендація ще не є офіційною реєстрацією.

 • Air Jordan 10 Uomo
 • Для того, щоб бути зареєстрованим, потрібно прийти з даним документом, паспортом (чи Personalausweis) та повною оплатою за курс в один із зазначених нижче пунктів. Весь процес реєстрації та оплати займе не більше як 10-15 хв., після чого Ви отримуєте на руки офіційне підтвердження того, що Ви зареєстровані на відвідання того чи іншого курсу. Bestätigung_MVHS Зареєструватися можливо по понеділкам та вівторкам з 09:00 до 13:00, по середам та четвергам з 14:00 до 19:00. Nike Air Max 2017 Dames wit Також, є можливість і в суботу з 11:00 до 16:00, однак тільки в центральному представництві (Zentrale Gasteig). Gasteig_MVHS Реєстрація на курси MVHS проходить за наступними адресами:

 • Zentrale Gasteig, Rosenheimer Straße 5
 • Einstein 28: Einsteinstraße 28
 • Stadtbereich Nord: Am Hart, Troppauer Straße 10
 • Stadtbereich Ost: Giesing, Werinherstraße 33
 • Stadtbereich Süd: Harras, Albert-Roßhaupter-Straße 8
 • Stadtbereich West: Pasing, Bäckerstraße 14
 • Ось власне і все, що потрібно знати. Хоча ні, стоп.