Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Мовні курси в Німеччині. Все, що ви хотіли знати, однак соромились запитати. Частина ІІ

Englisch - Deutsch_Teil2

Всім привіт! Останнього разу я розповідала вам про те, яким чином можливо знайти та зареєструватися на мовні курси в Німеччині. Однак тема ця настільки об’ємна, що всього того, чим я хотіла з вами поділитися, в одній публікації викласти не вдалося. Bryce Petty — Baylor Bears Тому давайте продовжимо з того місця, на котрому закінчили в попередній раз. Nike Air Max 2017 Heren wit Мова піде про придбання навчального матеріалу для курсів в мовній школі.
Відразу хочу наголосити, що можливість піти в книжковий магазин і купити потрібну книгу, у вас ніхто не віднімає. Я ж, в свою чергу, тут хочу радше поділитися власним досвідом на тему, які є ще можливі варіанти. На перший свій курс я скористалася класичним способом покупки, про який я писала вище, тобто просто пішла в магазин та придбала потрібні книги. adidas nmd męskie Обійшлось все це задоволення не дуже дешево, тому вже на наступний курс я вирішила пошукати певні альтернативні варіанти покупки.

в Німеччині дуже багато різних веб-сайтів (я особисто використовувала Amazon, оскільки не всюди до оплати приймалась моя банківська картка), де Ви можете придбати як нові, так і бувші в користуванні книги.

 • FREE 5.0
 • cheap air jordans uk Одразу хочу Вас заспокоїти на рахунок другого типу книг. Air Max 2017 Goedkoop Вони майже нічим не відрізняються від нових, в плані зовнішнього вигляду та загального стану. kopen nike air max 2017 А от в фінансовому відношенні пару євро зекономити можна. А кому та коли були зайвими пару євро? :) Процес пошуку та придбання не є складним.

 • AIR HUARACHE
 • Однак, на майбутнє, вам потрібно обов’язково ось на що звертати увагу. Не важливо яким способом ви хочете придбати книгу – онлайн чи в книжковому магазині – вам потрібно знати її ISBN. Чому це так важливо? Справа в тому, що книги можуть виглядати дуже схожими між собою. Womens Nike Roshe One А вам потрібно, до прикладу, якийсь конкретний рік видання тощо. nike air max 2017 dames І щоб придбати саме ту книгу та не помилитися, вам достатньо просто ввести в рядок пошуку (чи сказати працівнику книжкового магазину) ISBN. Buch_ISBN Проте є можливість не лише придбати, але й продати книги, якими ви користувалися. Landon Collins Giants Jerseys Звісно, якщо у вас є на це бажання. Власне у мене таке було :) Тут ситуація майже така сама, що і з покупкою. Якби у мене була б кредитна картка, тоді можна було б зареєструвати профіль продавця на Amazon чи EBay та сильно на напрягатися. Однак, в мене її не було, тому я пішла дещо іншим шляхом :) Власне пропозицій є дуже багато,що й не дивно. Canotte Chicago Bulls Особисто я користувалася для пошуку кращої пропозиції цим сайтом, а продала свої підручники на цьому та на цьому сайті. Nike air max 1 pas cher Однак, я їх обрала не тому що мені їх хтось порекомендував, в тому що вони в пошуку запропонували за мої підручники найкращу ціну :) Після того, як я визначилась з покупцем моїх книг, я надіслала заповнену форму моєї до них пропозиції.

 • Air Jordan 7 Homme
 • Nike Air Max 2016 Heren zwart Далі схема наступна: сайт-покупець отримує її, оброблює і, якщо запропоновані мною підручними цікавлять його, надсилає мені електронне підтвердження. Власне так і було в моєму випадку. Running Asics Sneakers Далі потрібно було тільки прийти на пошту, запакувати належним чином книги і надіслати.

  Як тільки сайт-покупець отримав мої книги, він перевіряє їхній стан і дає їм власну оцінку. Деякі підручники були оцінені ним в нижчу вартість, аніж оцінили їх я :) Остаточна оцінка вартості надсилається ще одним електронним підтвердженням і, в разі якщо я згодна з нею, кошти за книги перераховуються мені на картку. Якщо ви не згодні з запропонованою вартістю, сайт-покупець повертає вам назад ваші книги. Nike Air Max 90 Pas Cher Єдине, що в такому випадку ви можете втратити – це суму, котру потрібно буде заплатити за зворотню відправу.
 • Nike Air Max 2018 Women
 • Cheap Nike Air Max Trainers 2017 Хотілось би зазначити, що не слід розраховувати, що вам вдасця повернути майже 100% вартості книг. Goedkoop Nike Schoenen 2017 Однак, як я зазначала вище, кому та коли пару зайвих євро були зайвими? :)

  Ось таким не складним шляхом ми з вами придбали книги. Попереду наш перший день в мовній школі. Однак, спитаєте ви, як дістатися потрібного місця? Як розібратися та правильно користуватися транспортною системою в Мюнхені? Все це та ще трішки ми обговоримо наступного разу. Всім гарного, натхненого та приємного початку тижня. Guter_Montag З дружнім привітом, Оксана Текст та фото: Оксана Миронюк Джерело фото на прев’ю.