Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Моя Ger ♥ Mania або Au-Pair-ські пригоди на батьківщині Реформації, легендарних авто та Октоберфесту

Titel_blog

Всім привіт! Мене звати Оксана і вас, напевно, цікавить суть мого візиту до вас, чому цей текст зараз на вашому моніторі? Все дуже просто. nike air max 2015 hombre Я зайшла привітатись і… Українська Au-Pair Асоціація надала мені чудову можливість поділитися з вами своїми враження від участі в програмі Au-Pair в Німеччині, чим я вирішила неодмінно скористатись. Manti Te’o College Jerseys Air Jordan For Sale Власне свій короткий відгук про те, як я вступила на цей шлях й чи варто взагалі починати, я вже залишила. Canotta Brooklyn Nets Якщо у вас буде час та бажання, ви можете ознайомитись з ним за цим посиланням. SF Giants Uniform
На цьому можна було б закінчити історію та не повертатися більше до неї, адже питання розкрите, тема висвітлена, висновки зроблені. Можна сміливо казати: «Tschüss!». Fjallraven Kanken Big Однак я дотримуюся позиції відомого рекламного слогана – «Бажай більшого». Розповідаючи власні історії про різні випадки, котрі зі мною вже сталися та ще стануться, під час участі в програмі, я маю на меті поділитись з вами своїм власним досвідом. asics gel quantum 180 damskie І, сподіваюся, інформація, котру ви зможете почерпнути з мого міні-блогу, стане для вас у нагоді в майбутньому. Maglie Denver Nuggets Рада представити вашій увазі «Моя Ger ♥ Mania або Au-Pair-ські пригоди на батьківщині Реформації, легендарних авто та Октоберфесту».

«Скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться»… Після визначення країни для участі, підписання контракту та оформлення профайлу в приймаюче агентство, період очікування першого спілкування з майбутньою приймаючою родиною – один із самих хвилюючих моментів. asics gel lyte 3 mujer rojas Майже кожен з нас не любить чекати взагалі, а тим паче, коли мова заходить про довге очікування. Canotte nba swingman Тому, іноді, цей період перетворюється у «випробування на стійкість нервів». Nike Air Max Uptempo Ozhidanie Джерело фото

Комусь щастить, комусь щастить менше. NMD Adidas Dames beige Хтось знаходить свою приймаючу родину відразу, з першого разу, а у когось ці «пошуки» не закінчуються і на третьому кандидаті.
  • NIKE ZOOM ALL OUT
  • Hollister Magasin А що тут скажеш окрім славнозвісного «C’est la vie». Адже погодьтесь, в реальному житті все так само – або любов з першого погляду, або кропіткий та ретельний відбір.

    Щодо мене, то в моєму аu-рair-ському житті було аж дві такі любові з першого погляду. Goedkope Nike Air Max 90 Так-так, вам не почулось.

  • Nike Air Huarache Men
  • Два – це число приймаючих родин, котрі в мене були в Німеччині. Так трапилось (і може трапитись з кожним (-ою) з нас), що я змінювала приймаючу родину. Згадується відома приказка, яка говорить, все що не робиться…не робиться :) Оглядаючись назад, я розумію, що це були просто чудесні досвід-можливість-випробування і, як мінімум, шанс пожити в двох німецьких федеративних землях. asics gel lyte 5 donna (Ні, я не відразу була така «просвітлена». nike air max one soldes Ні, такі думки-висновки були зроблені не на другий день :) Так, я була, м’яко кажучи, засмучена). Map Однак, оглядаючись назад, потрібно не припиняти рухатись вперед. buty air jordan 5 damskie air max pas cher Спілкуватись з новою приймаючою родиною, пакувати валізу, бронювати квитки, словом все було за другим разом вже значно легше, швидше, без напруги.