Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Найкращі маршрути на один день

Мандрівки Європа

В Європі дуже багато гарних місць, які хочеться побачити «бодай одним оком». nike tn pas cher На щастя, багато подібних місць знаходяться на невеликій відстані від столиць і великих міст, тому відвідати їх можна за один день.

 • Miami Heat
 • nike air max 1 Розповідаємо про найцікавіші і недорогі залізничні маршрути «одного дня».

  Туристичний сайт GoEuro.co.uk, що спеціалізується на порівнянні цін на подорожі залізницею, літаками та автобусами, провів дослідження з метою виявити найбільш прийнятні за вартістю залізничні маршрути Європи для одноденних подорожей.

  В ході дослідження фахівці сайту виділили десять найдешевших маршрутів, що пов’язують великі європейські міста, подорож якими з пункту А в пункт Б займе не більше трьох годин і обійдеться менше, ніж у 18 євро.

  Ніцца-Ментона
  Найвигіднішим маршрутом Європи для подорожуючих «одним днем» туристів стане потяг Ніцца-Ментона, що проходить по Лазуровому Березі Франції. adidas tubular dziecięce nike Півгодинна поїздка коштує 4,20 євро в один кінець і зовсім по-новому розкриває для гостей ці прекрасні місця.

  Лондон-Оксфорд
  Другим у рейтингу виявився маршрут Лондон-Оксфорд. Nick Marshall Jerseys Adidas Pas Cher Подорож на поїзді від лондонського вокзалу Паддінгтон до історичного університетського містечка займає менше години і коштує всього 7,20 євро.

  Рим-Неаполь
  Подорож з Риму в Неаполь, що займає 2 години і 13 хвилин стала третьою в рейтингу найдешевших. asics buty Її вартість становить 8,40 євро.

  Мілан-Турин
  За ті ж гроші, але набагато швидше (1 година 40 хвилин) можна здійснити подорож з Мілану в Турин.

  Відень-Братислава
  Всього за 9,6 євро (в один кінець) туристи можуть за один день відвідати відразу дві європейські столиці — Відень і Братиславу.
  Подорож по даному маршруту займає 1 годину і 6 хвилин.
  До речі, поїздка з Відня в Будапешт також займе менше двох годин.

  Амстердам-Гаага
  Нідерланди — невелика, але дуже гарна і багатогранна країна. asics gel lyte 5 uomo Adidas Superstar Heren Будь-який переїзд в її межах займе всього кілька годин.
  Найбільш вигідний і один з найцікавіших маршрутів — Амстердам-Гаага.

 • ADIDAS VALCLEAN2 CMF
 • Asics Gel Nimbus 18 Dames Дістатися з Амстердама в Гаагу залізницею можна за 46 хвилин, що вартуватиме всього лише 10,80 євро.

  Брюссель-Брюгге
  Дістатися з сучасної столиці Євросоюзу з величезними офісними і адміністративними будівлями, а також представництвами міжнародних організацій і фінансових структур, до теперішнього острівця середньовіччя можна всього за 55 хвилин.
  Поїздка з Брюсселю в Брюгге обійдеться в 13,20 євро.

  Варшава-Краків
  Багато хто називає Краків найгарнішим містом Польщі, проте не відвідати Варшаву було б неправильно.

 • NIKE AIR MAX TAILWIND 8
 • sac fjallraven kanken Та й добиратися з інших країн до Варшави набагато зручніше.
  До того

  ж, Краків знаходиться всього в декількох годинах їзди.

 • Air VAPORMAX
 • fjallraven kanken classic За 13,20 євро можна через 2 години і 44 хвилини переміститися із сучасної європейської столиці в місто польських королів.

  Севілья-Кадіс
  Дістатися від столиці Андалусії, Севільї, яка, згідно з легендою, була заснована Гераклом, до колись фінікійського міста Кадіс сьогодні можна всього за 14,40 євро, витративши 1 годину і 29 хвилин.

  Берлін-Гамбург
  Топ-10 найбільш дешевих залізничних маршрутів Європи замикає подорож з Берліну до Гамбургу.