Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Найперспективніше місто Німеччини – Мюнхен

Au pair в Німеччині
Джерело фото

Баварська столиця випередила Берлін, Лейпциг і Франкфурт-на-Майні завдяки кваліфікованим кадрам, наукомістким виробництвам і міжнародним зв’язкам.

 • Nike Air Huarache Heren zwart
 • nike air max 1 Найперспективнішими містами Німеччини є Мюнхен, Берлін, Лейпциг, Франкфурт-на-Майні і Штутгарт. Scarpe Kobe 11 До такого висновку прийшли експерти Гамбурзького інституту світової viagra benefits heart економіки (HWWI) і гамбурзького банку Berenberg. Вони склали рейтинг конкурентоспроможності 30 найбільших німецьких міст — і зафіксували численні зміни в порівнянні з попередніми трьома дослідженнями, зазначається на сайті DW (2008, 2010, 2013).

  Місто, яке успішно перейшло на економіку знань
  Найбільш зрима зміна — зміна лідера. Nike Air Max 2017 męskie До сих пір на топі списку незмінно опинявся Франкфурт-на-Майні. Але тепер фінансова столиця Німеччини опустилася на 4-е місце.

 • Adidas Ultra Boost Donna
 • А рейтинг очолила баварська столиця Мюнхен, який всякий раз займав дотепер 2-е місце. Nike Air Max 2017 Heren wit У той же час найбільш суттєва зміна в рейтингу полягає в кардинальному поліпшенні показників східнонімецьких міст Берліна і Лейпцига, які за сім років піднялися з 24-ї і 25-ї рядків в трійку кращих. asics gel nimbus 14 mujer

  Експерти HWWI і Berenberg Bank визначають конкурентоспроможність міст за допомогою трьох груп факторів . В першу входять демографічні та макроекономічні тренди останніх років — динаміка чисельності населення, зайнятості та продуктивності праці (ВВП на одного працюючого). Devin Gardner — Michigan Wolverines У другу — прогнози демографічного розвитку, включаючи частку осіб молодше 20 років і сумарний коефіцієнт народжуваності (число народжень на одну жінку). У третю групу включені такі аспекти, як «освіта і здатність до інновацій», «міжнародні зв’язки» і «транспортна доступність».
  Мюнхен за всіма цими показниками — одне з найблагополучніших і перспективних міст країни, що в сумі і забезпечило лідерство. Директор HWWI професор Хеннінг Фьопель (Henning Vöpel) пояснює процвітання баварської столиці наступним чином: «Мюнхен вже в значній мірі завершив фазу структурних змін в економіці, перейшовши на надання послуг, заснованих на знаннях, і на наукомісткі галузі промисловості. Сьогодні це один з видатних центрів знань».

  Інтернаціоналізація як важливий фактор успіху
  Так, в наукомістких сферах трудиться нині вже майже половина економічно активного населення Мюнхена (48,9 відсотка) — вищий показник лише у Штутгарта. 28,5 відсотка всіх зайнятих мають вищу освіту — такого в Німеччині немає більше ніде. Велика кількість висококваліфікованих кадрів привертає в місто найбільш передові компанії, sildenafil actavis 100 mg apteka а це, в свою чергу, стимулює подальший приплив добре підготовленої робочої сили.

  А без її притоку жодне велике німецьке місто не обійдеться — ніде народжуваність не перевищує смертність. nike air max pas cher Тому таке велике значення набувають такі чинники, як транспортна доступність і міжнародні зв’язки, адже вони, поряд з багатим культурним життям, підвищують привабливість міста для потенційних внутрішніх і зовнішніх мігрантів.

  Au pair в Німеччині
  Джерело фото

  Мюнхен – одне з найбільш інтернаціональних міст Німеччини. Тут найвища частка іноземців серед працюючих — 17,8 відсотка. Одночасно в мюнхенських ВУЗах високий відсоток іноземних студентів, а в місцевих готелях — частка іноземних гостей (відвідувачів з діловими або туристичними цілями). Правда, по двом останнім показникам Мюнхен поступається лідерством Франкфурту-на-Майні.

  Старі промислові центри втрачають конкурентоздатність. Тут вирішальні чинники — демографічні. Значне зростання населення і великий приплив молоді сприяють швидкому збільшенню зайнятості. Омолодження населення особливо помітно в університетському місті Лейпцигу. nike pas cher asics femme pas cher А Берлін випереджає всі інші великі міста Німеччини по зростанню зайнятості. Fjallraven Kanken Mini На користь столиці ФРН говорять також великі міжнародні зв’язки і хороша транспортна доступність. Joc Pederson Jersey Лейпциг в справі інтернаціоналізації поки ще трохи відстає, до того ж йому необхідно підвищити освітній рівень випускників шкіл, наголошується в дослідженні.

  Проте, професор Фьопель не сумнівається: у Лейпцига, як і xanax bars online pharmacy у Берліна, дуже хороші перспективи розвитку. adidas zx flux damskie adidas nmd mujer У першу десятку рейтингу HWWI і Berenberg увійшли також Кельн, Дюссельдорф, Гамбург, Бонн і Дрезден.

 • Chaussures Nike Air Jordan
 • У той же час в дослідженні наголошується: згідно з прогнозами до 2030 року, лише в 13 з 30 найбільших міст Німеччини очікується зростання населення. Air Jordan 12 Uomo nike air max 2017 heren Решті загрожує прискорене старіння жителів і поступове їх скорочення. Matt Holliday Womens Jersey Особливо тривожні перспективи — у колишнього промислового центру НДР Хемніца, який четвертий раз поспіль займає останню сходинку в рейтингу.