Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

«Ну, поехали!»: чим і куди кататися в німецьких містах

Titel

Всім привіт! Не дивлячись на те, що я вже майже рік перебуваю в Німеччині, я все ще не можу натішитися її системою транспортного обслуговування. Бо й справді, тут саме той випадок, коли все зроблено для людей. nike air max 1 pas cher Транспортне забезпечення настільки чудово продумане, надійне та комфортне, що кожного разу ловлю себе на думці, що нам є чого повчитися. Adidas Pas Cher Та поки це швидше мрії, аніж реальність, давайте розбиратися вже з практично втіленими засобами. Сьогодні мова піде про німецьке транспортне сполучення. Jordan 12 Sale Громадський транспорт в містах Німеччини – це широко розгалужена мережа, що складається з безлічі автобусних та трамвайних маршрутів, а також станцій метро та електрички. Так що особливих проблем з тим, щоб потрапити у віддалені райони міста, не має виникнути. Крім того, транспорт тут «пунктуальний», як і самі німці – все ходить за визначеним розкладом з точністю до хвилини.
Затримки, звичайно, можуть трапитися і трапляються. Однак викликані вони бувають тільки за справжніх форс-мажорних обставин. Не обійдеться звісно і без нюансів.
 • NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34
 • Asics Gel Quantum 360 Dames До прикладу в маленьких містечках є вірогідність того, що у неділю ви не будете мати можливість скористатися автобусом. Так було зі мною, коли я проживала в м.Трір, а, точніше, в маленькому містечку Конц. Однак це не значить, що інший транспорт не функціонує. Maglia Anthony Davis У вашому розпорядженні завжди є S-Bahn (вона ж міська електричка). air jordan 5 oreo damskie До слова, свіжого запашного хлібу у славнозвісних німецьких пекарнях також не знайти в маленькому місті в неділю. Так що запасайтесь на вихідні достатньою кількістю :)

  На разі я проживаю в м.Мюнхен, тому про транспортну систему буду говорити на прикладі цього міста. asics gel stratus mujer У цій системі існує безліч нюансів, які можуть викликати певні труднощі на перших порах. nike air max 2017 heren grijs Nike Air Max 2016 Heren wit В першу чергу це може стосуватися вибору необхідного квитка. Canotte Minnesota Timberwolves Їх вартість та строк дії залежать від відстані та зони «покриття» міського транспорту.

 • Air Max 2017 Uomo
 • Вартість квитків залежить саме від зони, а не від виду транспорту. А це значить, що придбавши проїзний квиток в межах однієї зони, ви маєте можливість скористатись ним, не доплачуючи додаткові кошти, як для проїзду на трамваї, так і на метро, так й на автобусі. Goedkoop Nike Air Max 2017

  Транспортна система Мюнхена поділена на 4 зони – внутрішню (Innerraum), зону XXL (білу і зелену), зовнішню (Ausserraum – зелена, жовта і червона) та загальну мережу (Gesamtnetz). Також існує 16 так званих кілець, по-німецьки Ring. Tarifplan Джерело фото Квитки є декількох видів, зокрема:
  • Kurzstrecke – квиток на коротку відстань в межах однієї зони;
  • Einzelfahrkarte – квиток на довшу поїздку в межах однієї зони;
  • Streifenkarte – блок з десяти смужок-квитків, і так далі.

  Слід особливо звернути увагу на те, що на квитки типу Kurzstrecke, Einzelfahrkarten і Streifenkarten поширюється обмеження його дії в часі. Квитки типу Kurzstrecke дійсні протягом однієї години, Einzelfahrkarten і Streifenkarten в першій зоні дійсні протягом трьох годин, а в інших – чотирьох. Звісно, хотілося б ще раз нагадати, що проїзний квиток є єдиним та носить універсальний характер, тобто він дійсний на всі види транспорту.

  Tickets Метро, автобуси, трамваї і міські електрички – все це, звісно, входять в єдину транспортну систему Мюнхена. Давайте зупинимося зовсім коротенько на кожному виді транспорту окремо. U-Bahn. adidas nmd uomo Метро U-Bahn в Мюнхені чи не основний та найзручніший вид громадського транспорту. На сьогоднішній день мюнхенська метро налічує 100 станцій, а його загальна протяжність становить 100,6 км. Nike Air Max 2016 Dames Технічно все станції прекрасно оснащені – є ліфти, ескалатори, траволатори, що робить поїздки та пересадки для пасажирів дуже зручними. Лінії мюнхенського метрополітену розрізняються за номерами (U1 — U7) і кольорами. S-Вahn. Міська електричка Міська електричка є, також, досить популярним видом транспорту в місті. nike air max femme pas cher Загальна довжина всіх ліній становить 442 км, а кількість станцій досягає 148. Всього в мережу входить 10 ліній, 7 (S1 — S7) з котрих проходять в центрі. S-Bahn Tram – Bus Відомий нам трамвай на німецькій звучить як Straßenbahn München, хоча самі мюнхенці зазвичай називають його просто – Tram. Asics Gel Nimbus 14 męskie Ви, напевно, не здивуєтесь, що й Tram теж популярний серед мешканців Мюнхена :) Ну, звичайно, куди ж без автобуса. Практично всі мюнхенські зупинки обладнані павільйонами для очікування, всюди можна подивитися розклад руху. У разі будь-яких змін про це буде повідомлено через гучномовці. Air Jordan 3 Uomo Ось така вона, транспортна система Мюнхена. Звісно, якщо дуже коротко :) Проте це не повна картина під назвою «Німецькй транспорт». asics gel lyte 5 evo Чим та куди – справа для нас вже ясна, а як це робити практично, ми з вами поговоримо наступного разу.