Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Ньюфаундленд: в царстві плавучих крижаних земель

Канада Джерело фото Стоячи на вершині острівної скелі Ед Інгліш вдивляється в водний простір протока Бель Іль: «У березні протока нагадує кашу, щедро присипану перцем: велика частина акваторії протоки заповнена плавучими крижинами, на яких під сонцем ніжаться тюлені. У м’які літні вечори солоні блакитні води обсипані білими пластівцями піни, яку зрідка тривожать кити, піднімаючись до поверхні, щоб ковтнути повітря». Mochilas Kanken Mini Вдалині, занурені в воду, плавають крижані гори, завдяки яким ця частина Ньюфаундленду отримала назву «долина айсбергів». asics gel lyte 5 hombre Після весняної відлиги лабрадорська течія переміщує ці масивні осколки льодовиків від Гренландії на 1000 миль, вони дрейфують уздовж північного та східного узбережжя Ньюфаундленду, поступово зменшуючись в розмірах у міру танення. Острів Квірпон, розташований поруч з краєм Великого Північного півострова, є відмінним оглядовим пунктом, звідки можна спостерігати за переміщенням крижаних мас, а іноді навіть побачити поруч з ними китів, які граються. nike air max 1 print donna В цьому віддаленому куточку північної Америки звістка про те, що літо все ж таки прийшло приносять лише небувало довгі дні і трохи тепліша погода. Більше 10 років тому Ед Інгліш придбав маяк і всі прилеглі споруди на острові Квірпон. nike tn adidas outlet shop Все це він перетворив на затишний трактир, розташований в такому місці, за яке, як висловився один відвідувач, «капітан Ахаб віддав би свою другу ногу». Гості добираються до місця призначення на каяках, лавіруючи між айсбергами. Велика частина крижаних гір прихована під водою, часто більша їх частина, тому просуватися на вутлих суденцях слід дуже обережно. Nike Air Max 2017 Goedkoop Човни минуть «невеликий осколок» айсберга розміром з невеликий будинок, зараз неймовірно важко повірити, що колись ця махина тає до розмірів кімнатного рояля. new balance bambino offerte Канада Джерело фото Ньюфаундленд довгий час стояв особняком від решти світу, величезний острів, оточений крижаними водами, настільки багатий на рибний промисел, що багато століть європейські держави змагалися за свої права на вилов риби в місцевих водах. Острівний народ жив морем, частину життя люди проводили в невеликих човнах, що ковзали по темно-синій поверхні води в пошуках риби.

  • Los Angeles Clippers
  • nike pas cher Коли риболовний промисел зменшився, багатьом з них довелося шукати іншу роботу. Andrelton Simmons Jersey Але до сих пір крихітні рибальські села залишаються одними з найбільш мальовничих куточків Канади. Nike Air Max 1 На західному узбережжі півострова в національному парку Грос Морн можна побачити невелику затоку, проточену в льодах солоними морськими водами, прісноводні озера (тут їх називають ставками, не беручи до уваги їх розмір), величезні голі скелі, ці скелі на Ньюфаундленді називають «столовими»). Maglia Jeff Teague Koop Fjallraven Kanken Трохи нижче можна побачити густі зелені луки, так схожі на м’яку зелень ірландських долин. У милі від цього зеленого раю стоїть традиційне рибальське село на річці Трут і величезний, обрамлений горами ставок. Поруч з островом Квірпон розташована бухта, занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО.

  • NIKE FREE RN
  • Саме тут в 1000 р. Maglie Utah Jazz н.е. висадилися на берег скандинави, які прибули з Гренландії, під проводом ліфа Ерікссона. Розкопки, проведені в 1960 році, виявили тут різні історичні артефакти, руїни древніх поселень. nike tn requin pas cher Поселення вікінгів проливає нове світло на присутність європейців в Америці, змушує переосмислити поняття доколумбової епохи. kobe 11 pas cher Вікінги повернулися додому через декілька років. under armour pas cher Після них значно пізніше другій хвилі європейців довелося вчитися виживати в суворих умовах американського півночі. Як не дивно, але не дивлячись на історичну ізоляцію, жителі острова не виховали в собі недовіри до іноземців. Це дуже доброзичливі люди, так що якщо ви вирішите вирушити на Великий північний півострів, ви знайдете там не тільки чудеса природи, а й людей, чия дружелюбність і тепло можуть розтопити справжній гренландський айсберг.