Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Відгук учасниці програми Au-Pair у Бельгії

Au-Pair Бельгія

Анна Гербей, 23 роки
Хуст, Закарпатська область
Мукачівський державний університет, психолог
Бельгія, Фландрія, Фламандський Брабант, Везембек-Оппем

Привіт! Я була учасницею програми Au-Pair в Бельгії весь 2015 рік. adidas zx Забігаючи наперед, хочу сказати, що цей рік пройшов настільки чудово, що я прийняла рішення не зупинятись на цьому. asics gel lyte 3 hombre blancas adidas neo donna Зараз я готуюся до поїздки в Австрію (і у мене вже нова чудова сім’я), для того щоб, в першу чергу, удосконалити свої знання німецької мови, а також знову зануритися в атмосферу європейського життя. kanken fjallraven france Моя хост-сім’я в Бельгії була родом з Німеччини, і жили вони на дві країни. new balance store buenos aires cheap fjallraven kanken У цій ситуації мені дуже пощастило, у мене була чудова можливість одночасно ознайомитися і з бельгійськими, і з німецькими культурними особливостями.

  • Scarpe adidas Ultra Boost
  • max pas cher У цій родині я доглядала за однією чудовою дівчинкою Ліною. Завдяки цій програмі, я отримала прекрасний досвід проживання в типовій європейській сім’ї, познайомилася з їх побутом, особливостями сімейних і дружніх відносин, навіть сформувала свої власні стереотипи з приводу німців і бельгійців :) За рік я вдосконалила свою англійську, вивчила німецьку, а подорожуючи по Франції, непогано себе відчувала і з «початковою» французькою, так як перед поїздкою до Бельгії я вивчала французьку мову. chaussures nike air max pas cher Maglie Philadelphia 76ers Якби мені рік тому сказали, що я втомлюся від подорожей, я б ніколи не повірила. soldes nike 2017 Але після трьох місяців, коли щотижня по вихідним я здійснювала поїздку в нове місто або країну, я стала мріяти про спокійні вихідні на дивані з книжкою.

  • Nike Air Max 2016 Nero Uomo
  • air max pas cher До слова, за рік я побувала в 6-ти країнах, в різних містах, маленьких і великих, познайомилася з новими людьми з різних країн, таких як ПАР, Мексика, США, Японія, Англія. Adidas Yeezy 350 Dames New Balance 420 damskie І це було абсолютно не складно, так як всі вони такі ж, як і ми! Досвід, який дає Вам програма Au-Pair, це не тільки «babysitting», це прекрасна можливість подивитися ширше на сімейні взаємини, відчути себе комфортно з людьми, у яких інший світогляд і менталітет. Nike Air Max 2016 Heren wit Це можливість стати впевненою, незалежною, сміливою, не боятися різних ситуацій і приймати нові знання з користю для себе. buty nike janoski damskie adidas gazelle hombre Ця програма дозволяє розширити рамки власного кругозору і побачити життя з іншої, чудової сторони.