Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Гранти на проведення досліджень у Фінляндії

Грант на навчання Центр міжнародної мобільності CIMO запрошує іноземних аспірантів та молодих дослідників до участі в грантовій програмі.

 • nike free run 5 0 blu uomo
 • adidas zx 700 mujer Програма розрахована на академічне перебування у фінських наукових установах – від 3 до 12 місяців.

 • Nike Air Max Thea Print Women
 • NMD Adidas Dames beige Спеціальності: всі спеціальності. Air Max 2017 Dames Nike Air Max 2016 Dames grijs Детальніше…

  10 зарубежных проектов и образовательных программ, заслуживающих внимания в 2016 году

  10_instrumentov

  Путешествовать по миру, изучать немецкий язык в Вене, ухаживать за хаски в Канаде, встретиться с мировыми лидерами политики и бизнеса — в гостевой статье Яна Смирнова и образовательный проект StudyQA предлагают вам провести 2016 год с пользой, получить новые знания и впечатления, приняв участие в самых интересных зарубежных проектах и образовательных программах. Детальніше…

  Стипендії для українців на магістратуру за кордоном від Фонду Віктора Пінчука World Wide Studies

  Ви подаєтеся в закордонний університет та шукаєте додаткові можливості для фінансування вашого навчання? Ви не мали шансу відвідати численні освітні виставки, goedkoop air max 2017 Adidas ZX Flux Heren де ми презентували програму «Всесвітні студії»? У вас все ще є запитання про нашу програму? Це не проблема! Прогляньте відеозапис семінару про програму «Всесвітні студії», asics italia Chaussures Asics Femme який проводився в рамках 8-ї виставки британської освіти «Бізнес по-англійськи»,
 • Adidas Zx 700 Donna
 • Sac À Dos Kånken Fjällräven організованої освітньою агенцією Business Link за підтримки посольства Великої Британії в Україні та ініціативи «Професійний уряд».