Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Що потрібно знати по приїзду в Німеччину, щоб не облажатись: Anmeldung, більш відомий як реєстрація місця проживання, в Німеччині

Neue_Adresse

Всім привіт! Минулого разу я мала прекрасну нагоду представитись та розповісти початок історії моєї участі по програмі Au-Pair в Німеччині. Marqise Lee — USC Trojans Хто ще не в курсі – не гайте дарма часу, читайте :) Решті пропоную сьогодні поговорити на тему «Реєстрації місця проживання в Німеччині». adidas zx flux zalando Простіше кажучи, про прописку. asics flamingo sklep Всі хоча б раз, а дехто й більше, у своєму житті стикались з такою справою як «прописка». Які асоціації викликає у Вас цей термін? У більшості з нас перед очима буде приблизно наступна картина: довга черга, перебуваючи в котрій можна почути багато цікавого або ж позмагатись в «словесному» двобої з сусідом (сусідкою), тривале очікування, «привітні» працівники і тому подібне. А тепер спробуємо уявити, як це могло б бути в іншій, іноземній країні? Важко? Давайте розбиратись разом. nike air max 90 mujer Прописка в Німеччині – це один з перших кроків, який Ви повинні зробити по приїзду в країну. Вам потрібно буде пройти реєстрацію у відповідній організації – Einwohnermeldeamt, котра, як правило, знаходиться або в Rathaus, або в Bürgerbüro (все залежить від федеративної землі та міста, в котрому Ви проживаєте). При собі потрібно мати мінімальний пакет документів, а саме закордонний паспорт з актуальною візою, та одного з дорослих представників приймаючої родини. При наявності всього вищезгаданого, можна сміливо відправлятись за «пропискою» в Bürgerbüro.
Перше, що мене здивувало, це робочий графік. chaussures nike pas cher Майже всі державні установити в Німеччині починають свій робочий день досить раненько. В моєму випадку, як видно на фото, це 07:30 ранку. new balance 1600 on feet new balance Chaussures Скажу навіть більше, працівники Bürgerbüro реально на місці з цього часу і реально працюють :) Можна сміливо звертатись.

Öffnungszeiten

А от що вже мені, як людині з пострадянського простору, звиклої до очікувань, вже зовсім в голові не вкладалось, це відсутність гамірливої, сварливої, хаотичної черги. nike air max 2017 pas cher Перед входом в просторий кабінет кожен, хто бажає його відвідати, відриває собі своєрідний квиток з порядковим номером і сідає на стільчик, чекаючи моменту, поки його номер на з’явиться на табло. Ніяких тобі вияснень стосунків, стресу чи роздратування. Все чисто по-німецьки – всюди повний Ordnung. Аж ностальгія, місцями, брала :)

No_stress Заповнення формуляру для реєстрації місця проживання не викликає особливих труднощів, навіть для таких як я, тобто з початковим рівнем німецької мови. nike air huarache donna College Football Jerseys Окрім того, поряд з Вами хтось з приймаючої родини :) Також слід пам’ятати, що завжди можна ввічливо попросити співробітника, який буде обробляти ваші документи, допомогти з заповненням. Власне я так і зробила :) Після такої не тривалої та не обтяжливої процедури, через одну-дві хвилини Ви отримуєте лист реєстрації місця проживання. adidas yeezy boost 350 v2 męskie Нехай Вас не дивує його зовнішній вигляд, адже це звичайний бланк формату А4, без особливих прикрас-печаток, з підписом людини, котра оформляла цей документ. В цьому документі будуть вказані ваші персональні дані, адреса прописки, а також члени вашої приймаючої родини, котрі прописані за тією самою адресою. Не менш важливо та приємно – платити за прописку не потрібно. new balance 996 femme soldes Anmeldung

Одночасно з пропискою здійснюється внесення ваших персональних даних в загальну базу даних. College Apparel Ці дані можуть бути в подальшому використані державними органами влади, наприклад, поліцією. Air Jordan 12 Окрім того дані можуть бути передані певним компаніям, зокрема, GEZ – організація по збору податку на телебачення. Справа в тому, що в Німеччині немає безкоштовного телебачення.
  • Nike Air Max 90 Heren wit
  • Як тільки Ви зареєструєтесь за місцем проживання, через декілька днів вам прийде лист від даної організації з вимогою оплатити податок. Не слід ігнорувати та не відповісти на даного листа в установлені строки. Canotta NCAA В іншому випадку, можна розраховувати на отримання суттєвого штрафу. Щоб з Вами такого не трапилось, достатньо вказати, що Ви проживаєте в приймаючій родині, котра вже сплачує даний податок, і вписати номер договору (його Вам люб’язно підкаже Ваша приймаюча родина).

    ZEG_ARD Оригінал прописки зазвичай ніде не потрібно. nike air max 2017 dames Blauw Єдине місце, в котрому вам знадобиться оригінал цього документа, – це Auslanderamt (Установа у справах іноземців) для відкриття посвідки на проживання. Joc Pederson Jersey От ми й прописалися. Що робити далі? А от про те, що робити далі, ми поговоримо з вами наступного разу.