Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Soft skills: неакадемічний багаж знань

Освіта

«М’які навички» сьогодні в ціні. solde adidas chaussures pas cher І відточувати їх слід вже під час студентства, причому не тільки на спеціальних семінарах — зазначає автор на сайті DW.
Уміння працювати в команді, стійкість до навантажень, здатність переконувати або йти на компроміс, — без згадки про так званих «м’яких навичках» сьогодні не обходиться майже жодне оголошення про вакансії. New Balance buty New Balance 515 mujer Soft skills, під якими розуміють комунікативні та організаторські здібності, — не тільки питання характеру.

 • Air Jordan 9 Uomo
 • Вправлятися в їх застосуванні можна і навіть потрібно, вважають фахівці. asics gel nimbus hombre Причому робота над ключовими «м’якими навичками» починається ще в студентську пору.

  Навички в життєву скарбничку
  «Під час навчання студент отримує масу корисних навичок, часто навіть сам того не помічаючи», — розповідає Ілька Каймак (Ilke Kaymak), консультант з питань кар’єри з Університету Дюссельдорфа.

 • Air Max 90 Donna 2017
 • Nike Air Max 2016 Heren blauw Кожен день студенти спілкуються з людьми різного віку, вчаться приймати чужу точку зору і відточують майстерність «легкої бесіди» (від англійського «small talk»).

  А що, як не вміння працювати в команді, розвивають студенти під час спільної підготовки реферату або презентації? «Молоді люди вчаться розподіляти завдання, організовувати час, шукати і структурувати інформацію, виступати на публіці. Canotte Chicago Bulls Kanken Rugzak Uitverkoop Всі ці навички знадобляться їм у майбутньому для вибудовування успішної кар’єри», — впевнена Каймак.
  «Той, хто звик робити все в останній момент, зможе з легкістю справлятися з позаплановими завданнями», — пояснює фахівець. Under Armour Shoes air max pas cher Робота над проектами і курсовими роботами вчить посидючості і методичному просуванню до поставленої мети. Nike Air Max Goedkoop Nike Air Max 2017 Dames roze А студентська установка «як-небудь проб’ємось» розвиває у молоді стійкість до навантажень.

  Всюдисущі soft skills
  «Не можна недооцінювати весь той життєвий досвід, який набуває молода людина за час студентства», — вважає Ілько Каймак. Asics Gel Nimbus 18 Dames Адже кожному доводиться в один прекрасний день самостійно організовувати вечірку, шукати практику, планувати поїздку, тобто ставити перед собою завдання, що вимагають комплексного підходу.

  «Молоді люди, ледве вступивши у доросле життя, вчаться виходити з будь-якої складної ситуації, не здаватися, якщо що-небудь не вийшло з першого разу, швидко приймати рішення. Nike Air Max 2017 Heren Все це стане в нагоді в роботі», — пояснює психолог.

 • ADIDAS EQT SUPPORT ADV
 • Багато студентів поряд з навчанням підробляють, серйозно займаються музикою або спортом. Alabama Crimson Tide goedkoop nike air max nederland Все це вчить самоорганізації і раціональному плануванню часу. А участь в різних студентських ініціативах або виконання функції тьютора в гуртожитку допомагає вдосконалювати комунікативні навички і брати на себе відповідальність за прийняті рішення.

  За даними берлінського інституту соціологічних досліджень trendence, фірми-роботодавці при відборі співробітників все частіше звертають увагу на наявність «м’яких навичок».