Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

У яких містах Німеччини простіше знайти роботу: топ-10

Німецький ринок праці переживає бум. New Balance 678 hombre Частка безробітних в країні найнижча за чверть століття. Але які міста лідирують по числу пропозицій роботи? І чим вони ще приваблюють? Про це пише DW

Au pair Німеччина
Штутгарт — 1-е місце
Кількість безробітних в Німеччині зараз найнижча за чверть століття. Вона становить менше трьох мільйонів чоловік. За кількістю пропозицій роботи перше місце в країні займає Штутгарт. Такий підсумок нового дослідження, проведеного експертами порталу Adzuna. За його даними, в столиці федеральної землі Баден-Вюртемберг на одну вакансію претендують 1,31 безробітних.

Au pair Німеччина
Інгольштадт — 2-е місце
Баварський Інгольштадт славиться не тільки своїм мальовничим місцем розташування на березі Дунаю, а й високою якістю життя. Nike Air zoom Pegasus 33 damskie Тут є університет, а також чимало театрів, музеїв, бібліотек, спортцентрів. Це містечко Німеччини найбільш динамічно розвивається. На одну пропозицію роботи тут доводиться 1,33 безробітних. New Balance В Інгольштадті розташована штаб-квартира концерну Audi.

Au pair Німеччина
Регенсбург — 3-е місце
Баварський Регенсбург — одне з найкрасивіших міст Німеччини. Його центральна частина знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Економіка Регенсбурга на підйомі. Особливо швидко розвиваються такі галузі, як автомобілебудування, машинобудування, електротехніка, мікроелектроніка. У Регенсбурзі створені широкі можливості для занять спортом — футболом, хокеєм, легкою атлетикою, велоспортом, гандболом.

Au pair Німеччина
Франкфурт-на-Майні — 4-е місце
Це не тільки найбільше місто федеральної землі Гессен, а й бізнес-столиця ФРН. Тут знаходяться Європейський центральний банк, Німецький федеральний банк, Франкфуртська біржа. Фундамент його економіки — фінанси, транспорт, ярмаркова діяльність. У Франкфурті прекрасно налагоджена інфраструктура. Sac Kanken Pas Cher Варто згадати хоча б про те, що його аеропорт — найбільший в країні і один з найбільших в Європі.

Au pair Німеччина
Ульм — 5-е місце
Візитівкою міста, що розкинулося на березі Дунаю в землі Баден-Вюртемберг, є найвищий у світі Ульмський собор. Nike Air Max 2017 Heren blauw Втім, тут чимало й інших пам’ятників. А ще Ульм пишається своїми театрами, музеями, музичними клубами. Реструктуризація місцевої економіки, що виражається в переході промисловості від класичних галузей до високотехнологічних, — запорука підвищення якості життя містян.

Au pair Німеччина
Вольфсбург — 6-е місце
Перша асоціація при згадці про це нижньосаксонське місто — автомобілебудівний концерн Volkswagen, штаб-квартира і центральний завод якого розташовані тут. Nike Air Max Très pas cher Відмінні риси Вольфсбурга — це також чудова інфраструктура, мальовничі лісопарки, насичене культурне життя і доступне житло. На одну вакансію тут претендують

приблизно два безробітних (1,98).

Au pair Німеччина
Ерланген — 7-е місце
Невеличкий Ерланген відомий далеко за межами Баварії — перш за все, завдяки своєму університету і розташуванню на території міста виробничих підрозділів концерну Siemens, що працюють в сфері електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту. М’який клімат, сприятлива екологія, стимулювання житлового будівництва — також привабливі риси міста.

Au pair Німеччина
Мюнхен — 8-е місце
Баварська столиця – третє за величиною місто в Німеччині і другий за значущістю фінансовий центр країни. New Balance 1600 męskie Мюнхен також входить до числа населених пунктів, що найбільш динамічно розвиваються, не кажучи вже про те, що він міцно влаштувався у верхніх рядках рейтингів міст світу за рівнем якості життя. На одне робоче місце тут доводиться 2,13 безробітних.

Au pair Німеччина
Карлсруе — 9-е місце
Карлсруе — друге за величиною місто в землі Баден-Вюртемберг. А ще його називають оплотом інформаційних технологій. Одна з візитівок міста — знаменитий Технологічний інститут, утворений в результаті злиття Університету Карлсруе і міського дослідного центру. Між іншим, саме тут був відкритий перший в Німеччині факультет інформатики.

Au pair Німеччина
Дюссельдорф — 10-е місце
Елегантний Дюссельдорф — столиця землі Північного Рейну — Вестфалія. Він також входить до п’ятірки найбільших економічних, транспортних, культурних і політичних центрів Німеччини. Тут розташовані штаб-квартири багатьох великих компаній. air max pas cher Енергоконцерн E.ON і хімічний гігант Henkel — лише деякі з них. І ситуація на ринку праці сприятлива: на одне оголошення про роботу доводиться 2,69 безробітних.

Au pair Німеччина
Оберхаузен — лідер за кількістю безробітних
У масштабах ФРН найскладніше знайти роботу в Оберхаузені (земля Північний Рейн — Вестфалія) — в минулому одному з центрів металургійної та вугледобувної промисловості. У 1990-х роках, у зв’язку з припиненням в Рурській області видобутку вугілля і виплавки сталі, заводи і шахти почали закриватися. Місто втратило 50 тисяч робочих місць і загрузло в боргах.