Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

У яких містах Німеччини простіше знайти роботу: топ-10

Німецький ринок праці переживає бум. New Balance 678 hombre Частка безробітних в країні найнижча за чверть століття. Але які міста лідирують по числу пропозицій роботи? І чим вони ще приваблюють? Про це пише DW

Au pair Німеччина
Штутгарт — 1-е місце
Кількість безробітних в Німеччині зараз найнижча за чверть століття. Вона становить менше трьох мільйонів чоловік. За кількістю пропозицій роботи перше місце в країні займає Штутгарт. Такий підсумок нового дослідження, проведеного експертами порталу Adzuna. За його даними, в столиці федеральної землі Баден-Вюртемберг на одну вакансію претендують 1,31 безробітних.

Au pair Німеччина
Інгольштадт — 2-е місце
Баварський Інгольштадт славиться не тільки своїм мальовничим місцем розташування на березі Дунаю, а й високою якістю життя. Nike Air zoom Pegasus 33 damskie Тут є університет, а також чимало театрів, музеїв, бібліотек, спортцентрів. asics femme pas cher Це містечко Німеччини найбільш динамічно розвивається. adidas stan smith pas cher На одну пропозицію роботи тут доводиться 1,33 безробітних. Goedkoop Air Max Nike New Balance В Інгольштадті розташована штаб-квартира концерну Audi.

Au pair Німеччина
Регенсбург — 3-е місце
Баварський Регенсбург — одне з найкрасивіших міст Німеччини. Його центральна частина знаходиться під охороною ЮНЕСКО. adidas zx flux uomo bianche Економіка Регенсбурга на підйомі. Canotte New York Knicks Особливо швидко розвиваються такі галузі, як автомобілебудування, машинобудування, електротехніка, мікроелектроніка. У Регенсбурзі створені широкі можливості для занять спортом — футболом, хокеєм, легкою атлетикою, велоспортом, гандболом.

Au pair Німеччина
Франкфурт-на-Майні — 4-е місце
Це не тільки найбільше місто федеральної землі Гессен, а й бізнес-столиця ФРН. Тут знаходяться Європейський центральний банк, Німецький федеральний банк, Франкфуртська біржа. Фундамент його економіки — фінанси, транспорт, ярмаркова діяльність. У Франкфурті прекрасно налагоджена інфраструктура. air max noir Sac Kanken Pas Cher Варто згадати хоча б про те, що його аеропорт — найбільший в країні і один з найбільших в Європі.

Au pair Німеччина
Ульм — 5-е місце
Візитівкою міста, що розкинулося на березі Дунаю в землі Баден-Вюртемберг, є найвищий у світі Ульмський собор. Nike Air Max 2017 Heren blauw Втім, тут чимало й інших пам’ятників. А ще Ульм пишається своїми театрами, музеями, музичними клубами. Реструктуризація місцевої економіки, що виражається в переході промисловості від класичних галузей до високотехнологічних, — запорука підвищення якості життя містян.

Au pair Німеччина
Вольфсбург — 6-е місце
Перша асоціація при згадці про це нижньосаксонське місто — автомобілебудівний концерн Volkswagen, штаб-квартира і центральний завод якого розташовані тут. Koop Fjallraven Kanken Nike Air Max Très pas cher Відмінні риси Вольфсбурга — це також чудова інфраструктура, мальовничі лісопарки, насичене культурне життя і доступне житло. На одну вакансію тут претендують

приблизно два безробітних (1,98).

Au pair Німеччина
Ерланген — 7-е місце
Невеличкий Ерланген відомий далеко за межами Баварії — перш за все, завдяки своєму університету і розташуванню на території міста виробничих підрозділів концерну Siemens, що працюють в сфері електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту. М’який клімат, сприятлива екологія, стимулювання житлового будівництва — також привабливі риси міста.

Au pair Німеччина
Мюнхен — 8-е місце
Баварська столиця – третє за величиною місто в Німеччині і другий за значущістю фінансовий центр країни. New Balance 1600 męskie Мюнхен також входить до числа населених пунктів, що найбільш динамічно розвиваються, не кажучи вже про те, що він міцно влаштувався у верхніх рядках рейтингів міст світу за рівнем якості життя. На одне робоче місце тут доводиться 2,13 безробітних.

Au pair Німеччина
Карлсруе — 9-е місце
Карлсруе — друге за величиною місто в землі Баден-Вюртемберг. Nike Italia А ще його називають оплотом інформаційних технологій. Одна з візитівок міста — знаменитий Технологічний інститут, утворений в результаті злиття Університету Карлсруе і міського дослідного центру. adidas bounce uomo Між іншим, саме тут був відкритий перший в Німеччині факультет інформатики.

Au pair Німеччина
Дюссельдорф — 10-е місце
Елегантний Дюссельдорф — столиця землі Північного Рейну — Вестфалія. Він також входить до п’ятірки найбільших економічних, транспортних, культурних і політичних центрів Німеччини. Тут розташовані штаб-квартири багатьох великих компаній. air max pas cher Енергоконцерн E.ON і хімічний гігант Henkel — лише деякі з них.

  • Los Angeles Lakers
  • І ситуація на ринку праці сприятлива: на одне оголошення про роботу доводиться 2,69 безробітних.

    Au pair Німеччина
    Оберхаузен — лідер за кількістю безробітних
    У масштабах ФРН найскладніше знайти роботу в Оберхаузені (земля Північний Рейн — Вестфалія) — в минулому одному з центрів металургійної та вугледобувної промисловості. У 1990-х роках, у зв’язку з припиненням в Рурській області видобутку вугілля і виплавки сталі, заводи і шахти почали закриватися. Місто втратило 50 тисяч робочих місць і загрузло в боргах.