Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Університети Німеччини: як зробити правильний вибір?

Університети Німеччини
Джерело фото

В інтернеті є цілий ряд німецькомовних порталів для mexicanpharmacy-onlinerx пошуку відповідного університету в Німеччині. DW пропонує добірку найбільш корисних онлайн-путівників.

У Німеччині понад 400 вищих навчальних закладів. Знайти самий-самий підходящий з них — завдання не з легких. Chaussures Asics Femme Ми знайомимо з онлайн-порталами, які містять найбільш повну інформацію і служать хорошим орієнтиром.

Studieren.de
Цей пошуковик існує майже 20 років. На сьогоднішній день в базі даних порталу — понад 18 тисяч спеціальностей і приблизно 650 населених пунктів, де розташовані ВУЗи. Fjallraven Kanken Big У підрубриці Fachbereiche можна шукати навчальні програми по всім областям наук. У підрубриці Studiengänge всі бакалаврські та магістерські програми наведені в алфавітному порядку. Тут же зазначено, де і як їх можна вивчати — в університеті або вищій школі, очно або заочно, німецькою або англійською.

Портал також надає можливість цільового пошуку англомовних програм: зліва в підрубриці Intern. Adidas Yeezy 350 Dames Studium або за допомогою фільтра, де слід відзначити варіант Internationales. Тому, у кого в пріоритетах — географічне розташування майбутньої альма-матер, корисною буде і підрубрика Landkarte: на мапі Німеччини всі вузи з бази даних порталу представлені, як на долоні.

Studifinder
Портал Studifinder більш сервісного характеру. Nike Air Max 2016 Dames blauw Поки він охоплює лише ВУЗи, які розташовані в землі Північний Рейн-Вестфалія, але до березня 2017 року в його базу даних будуть включені і університети по всій країні. Інформація буде розширена і за рахунок програм післядипломної освіти.

Зараз сайт, крім інформації про понад тисячу навчальних спеціальностях, дає можливість зорієнтуватися у виборі професії та перевірити базові знання з конкретних предметів, щоб зрозуміти, наскільки ви готові до навчання (розділ Studicheck). А в розділі Studikurs зібрані навчальні матеріали, що допомагають підтягнутися, наприклад, з математики або німецькій. Користування цими послугами вимагає реєстрації на сайті.

Hochschulkompass
Цей пошуковик розроблений за участю об’єднання німецьких ВУЗів Hochschulrektorenkonferenz. У базі даних — sildenafil nedir nerede bulunur 400 viagra for sale cyprus державних і приватних вищих навчальних закладів. Портал дозволяє здійснювати більш цільовий пошук: наприклад, в фільтрі можна вибрати ВНЗ, що дають можливість захисту дисертації, або тільки творчі вузи. У профілях університетів вказані терміни подачі документів, зокрема, і для іноземних абітурієнтів. Madison Bumgarner Authentic Jersey Є й додаткова інформація про ВУЗи-партнери за кордоном.

Розділ Promotion — для тих, хто хотів би отримати кандидатський ступінь в Німеччині. Soldes Asics 2017 Тут наводяться ВУЗи і факультети, що надають можливість захисту дисертації на німецькій чи англійській мові.
Крім цього на порталі пропонується безкоштовний 15-хвилинний тест по профорієнтації (німецькою мовою).

CHE
Ще один проект об’єднання німецьких ВУЗів Hochschulrektorenkonferenz. — Центр з розвитку вищої освіти Німеччини (CHE), який регулярно vida media de sildenafil складає свій рейтинг спеціальностей. В основі рейтингу лежать результати опитувань студентів і викладачів, які дозволяють оцінити умови навчання в вузах німецькомовних країн. Рейтинг публікується на сайті газети Die Zeit. Nike Air Max Thea damskie Користуватися цією інформацією можна безкоштовно після реєстрації. У базі даних — понад 300 ВУЗів і 30 спеціальностей.

Пошуковик Die Zeit
Крім того, на сайті видання Die Zeit знаходиться пошуковик, також дозволяє зорієнтуватися на вузівському ландшафті. Це найбільша база даних про навчальні програми, за твердженням видання. Nike Air Max Shoes UK У користувача є кілька опцій: шукати по областям наук, федеральним землям, типу вищого навчального закладу, формами навчання. Тут же представлені докладні портрети спеціальностей і вузів.