Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Успішна жінка – яка вона?

Жіноче лідерство Джерело фото Зреалізованою жінка стає в результаті особистісного зростання протягом свого життєвого шляху, починаючи з дитинства. Хтось приходить до цього раніше, хтось пізніше — все залежить від усвідомлення жінкою, як даного поняття і бажання прагнути до цього стану, так і особистих життєвих пріоритетів. carpe asics running cumulus Але те, що зералізованій жінці легше інших забезпечувати себе і відчувати себе в цьому світі — це факт.

  • NIKE AIR ZOOM VOMERO 11
  • То яка вона — успішна жінка? 1. Adam Wainwright Jersey Розраховує вона тільки на себе. Незалежно від того, чи навчили дівчинку з дитинства покладатися тільки на себе чи ні, ставши жінкою, вона починає прагнути до незалежності у всьому, що дозволяє ефективно управляти своїм життям. Nike Air Max Goedkoop Їй не потрібна людина, яка б взяла на себе всю відповідальність за її життя, і привнесла в її життя благополуччя. Вона діє по життю, покладаючись лише на себе: особисті можливості, зусилля і здібності. nike air max pas cher Вона самостійно бере відповідальність за свої вчинки та їх наслідки. Nike Air Max 2016 Dames wit 2. asics italia Вона самодостатня і незалежна. Для відчуття себе щасливою їй не потрібен ще хтось. chaussure Asics Gel-Lyte III Вирішує власні проблеми, і робить себе щасливою самостійно. Вона розуміє: щастя і благополуччя криється в ній самій. nike air zoom schoenen Інші ж люди на її шляху служать лише прикрасою її життя. Це не означає, що така жінка не потребує партнера — вона закохується і заводить сім’ю, але робить це вона не тому, що так заведено в суспільстві або ж чоловік може відгородити її від ряду труднощів і більшу частину життєвих проблем візьме на себе, а тільки тому, що свою любов вона може дарувати й іншим. asics homme Формування сімейного союзу не зможе погрузити її в залежність від чоловіка в якій би то не було сфері її життєдіяльності: фінансовій, особистій або ж емоційно-психологічній. scarpe nike bambino estive Свободу, як свою власну, так і свого супутника, вона цінує та поважає понад усе. 3. Air Max 2017 Dames zwart Просить допомоги вона тільки в крайніх випадках. Лише тоді, коли всі варіанти рішень були випробувані, і в результаті вона не змогла досягти поставленої мети, вона звернеться за допомогою. Причому зробить вона це без будь-яких напружень і переживань.

  • FLYKNIT LUNAR3
  • Вона розуміє, що потенціал і ресурси кожної людини не можуть бути всеосяжними, і людям часом необхідні компетентні помічники. На зміну неуспішній жінці, яка при першій же проблемі почне підшукувати «жертву», на яку можна покласти весь тягар наслідків її рішення, успішна ж жінка перепробує всі можливі їй варіанти, і тільки потім, попросить допомоги. Canotte Basket Більш того, навіть в результаті рішення проблеми вона постарається вникнути в суть і механізми її вирішення. В будь-якому випадку, незалежно від того хто вирішив її проблему – відповідальність несе лише вона. 4. Вона діє строго особистого «Я хочу!». Так діє вона в будь-яких питаннях. Вступає в той інститут чи університет, який хоче, причому не користується шпаргалками або ж покупними роботами для закінчення ВНЗ — вона захоплена обраною професією; вибирає собі того партнера і той спосіб життя, який їй обіцяє комфорт; не боїться висловити свою точку зору прямо в обличчя начальству, так як впевнена в своїх силах і можливостях в будь-яких обставинах. Такі жінки не бояться змін, тому використовують всі можливі варіанти, щоб досягти мети і того, чого вони хочуть. 5. Maglia Carmelo Anthony Matthew Stafford Jerseys Вона не порівнює себе з кимось, завжди впевнена і задоволена своїм зовнішнім виглядом. Їй не потрібно раз по раз звертатися до дієт або штучно збільшувати свої форми. Zapatillas Asics Вона систематично стежить за собою, вміє за допомогою здорових методів добитися потрібного їй результату. Вона не стане порівнювати себе з моделями і тим більше намагатися у всьому бути схожим на них. Ray Ban nederland Вона вміє дбати про власну зовнішність, тому їй не потрібно приміряти на себе чужу. Вона не стане змагатися з подругами або іншими жінками її оточення в питаннях матеріального забезпечення, статусу або досягнень — вона задовольняється особистим, і завжди розуміє, що на її шляху завжди будуть ті, хто молодше, красивіше або багатше. Russell Wilson Seattle Seahawks Jersey Але це не заважає їй бути тією, якою вона є, і отримувати від цього задоволення. З ким вона може себе порівнювати, так це з самою собою – вчорашньому і сьогоднішньою.