Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Публікації

Вивчайте німецьку: поради щодо вибору школи

Німецька мова

Визубрити німецьку граматику, поспілкуватися з носіями мови, побачити пам’ятки і просто добре провести час: ось рекомендації від DW, щодо того як знайти ідеальну мовну школу в Німеччині.
Провести канікули з користю і відправитися на мовні курси до Німеччини — відмінна ідея. Adidas Schoenen Verkoop New Balance 530 męskie Ось тільки десятки шкіл, які пропонують уроки німецької для іноземців, є в кожному місті Німеччини. billig nike air max 2016 New Balance 998 męskie Як вибрати потрібну?

Шукати правильно
Якщо ви почали вивчати німецьку мову ще на батьківщині, для початку дізнайтеся у викладачів, чи є у російської школи партнери в Німеччині. nike chaussures Варто пам’ятати про те, що в деяких ситуаціях консультації та підбір програми коштують додаткових грошей, тому краще відправитися на пошуки самому. В цьому випадку вам доведеться взяти на себе вирішення організаційних питань і спілкуватися з німецькою стороною самостійно. College Football Jerseys Найбільш повні бази з переліками курсів і контактами шкіл можна знайти на сайті DAAD та порталі Sprachkurse-Weltweit. При виборі мовного центру варто з’ясувати, чи є сертифікат у навчального закладу і чи всі викладачі є носіями мови.

Визначити мету поїздки
Від мети поїздки залежить не тільки вибір мовної школи, а й міста, в який ви підете. nike air zoom schoenen У столиці та великих мегаполісах культурна програма і вибір розваг значно ширше, але якщо ви поставили перед собою мету найбільш ефективно і швидко підготуватися до іспиту, варто звернути увагу і на невеликі міста, в яких нічого не буде відволікати від навчання. Саме там проживання і витрати на їжу будуть значно менші.

Тим, кому належить складання тесту DSH, слід шукати курси при університетах. Якщо ви надалі плануєте вступати в один з німецьких вузів, бажано вибрати курси у вузі-фаворита. Nike Air Max 2017 Heren wit Adrian Gonzalez Jersey Зазвичай інформація про пропозиції для іноземців

розміщується в розділах Sprachenzentrum (мовний центр) або Prüfungsvorbereitung (підготовка до іспитів) на офіційному сайті навчального закладу.

Для підвищення рівня розмовної німецької та розширення кругозору можна орієнтуватися на пропозиції Гете-Інституту. Упор на граматику на уроках роблять в IIK — Institut für Internationale Kommunikation в Берліні і Дюссельдорфі. У школі did deutsch-institut нові курси стартують щотижня. Tennis Nike У центрі Berlitz є дистанційні уроки. Великі школи влітку і під час канікул пропонують профільні заняття — наприклад, медична (Deutsch für Medizin und Pflege) або економічна німецька (Wirtschaftsdeutsch).

Оцінити можливості
За курси в великих мовних школах з хорошою репутацією доведеться заплатити значну суму. Подавати заявку на навчання в таких місцях потрібно за кілька місяців до початку занять, так як особливо влітку попит перевищує пропозицію. new balance 993 denmark Вартість програми, зазначена на сайті школи, не завжди остаточна. Іноді в неї не входять комплекти підручників, додаткові посібники, вступний тест (Einstufungstest), кава-брейки на перервах, які потрібно оплачувати додатково. Середня ціна за чотири тижні — від 450 до 1100 євро за стандартний курс.

Найвигідніші пропозиції — у так званих народних університетів (Volkshochschule) — центрів додаткової освіти. Але і якість викладання відрізняється від сертифікованих шкіл, тому в цьому випадку краще орієнтуватися на відгуки клієнтів.

Німецька мова
Подбати про проживання
Зазвичай мовні центри пропонують різні типи житла: комуналки Wohngemeinschaft (WG), апартаменти або кімнати в місцевому гуртожитку. Ці варіанти дорожче, ніж середня вартість оренди по місту. nike air max 180 chaussures З іншого боку, навчальні заклади роками співпрацюють з господарями квартир і надають гарантії. new balance 1400 femme New Balance 1500 męskie Перед укладенням договору оренди не завадить попросити фотографії кімнат і зв’язатися з їх власниками до приїзду.

Якщо ви плануєте пройти мовний курс при університеті, радимо оселитися в гуртожитку. Adidas NMD Goedkoop Це зменшить ваші витрати і дасть можливість регулярно спілкуватися з носіями. До речі, радимо паралельно з заняттями походити на зустрічі з мовним партнером (Sprachtandem). Знайти партнера можна на порталі Tandempartners.

Пам’ятати про нюанси
Перше, що слід з’ясувати у мовної школи — скільки всього годин ви будете займатися. adidas sandały dziecięce Nike Air Max 2016 Heren groen Якщо менше 18 годин на тиждень, шенгенську візу вам не видадуть. Maglie Brooklyn Nets Відразу після оплати курсу від школи має прийти підтвердження із зазначенням адреси закладу, тривалості і вартості курсу. Цей документ знадобиться для подачі заяви до візового центру. Крім того, в кількість годин може входити онлайн-компонент. Це означає, що частина завдань ви будете виконувати вдома на комп’ютері, а не в кабінеті з викладачем.

Німецька мова
Джерело фото

Ще один важливий нюанс — кількість людей в групі. У переповнених класах результат навчання буде нижче, тому краще орієнтуватися на максимальну кількість 12-15 осіб. Преміум-курси в невеликих групах та індивідуальні уроки коштують дорожче (1700-2000 євро за місяць), але принесуть більше результатів, якщо ви націлені на здачу іспиту.
Екскурсії, поїздки в сусідні міста, походи в театр і кіно — що може запропонувати мовна школа? Якщо розваги входять у ваші плани на літо, дізнайтеся у організаторів, чи є у них культурна програма.

В кінці навчання вам зобов’язані видати сертифікат про проходження курсу, в якому повинно бути зазначено кількість годин, тривалість і рівень групи.