Розвиток жіночого лідерства
в рамках освітньої програми «Міжнародна кар’єра»

Головна Вища освіта

brazilian hair   ,
Lace Front Wigs   ,
   |
clip in extensions  ,
hair extensions  ,
full lace wigs  ,
Lace Front Wigs   ,
human hair extensions  ,
 
hair extensions   ,
clip in hair extensions   ,
clip in extensions   ,
Lace Front Wigs   ,
human hair extensions   ,
hair extensions   ,
clip in hair extensions   ,
clip in extensions   ,
best hair extensions   ,
full lace wigs   ,
human hair extensions   ,
african american wigs   ,
extensions hair   ,
hair extensions   ,
human hair wigs for black women   ,
remy hair extensions   ,
best hair extensions   ,
Lace Front Wigs    /
clip in extensions    /
full lace wigs    /
human hair extensions   ,
clip in hair extensions   ,
human hair wigs for black women   ,
african american wigs   ,
best hair extensions   ,
african american wigs   ,
remy hair extensions   ,
extensions hair    /
clip in hair extensions   ,
human hair extensions   ,
full lace wigs   ,
Lace Front Wigs   ,
best hair extensions   ,
african american wigs   ,
remy hair extensions   ,
full lace wigs   ,
extensions hair   ,
human hair extensions   ,
human hair wigs for black women   ,
extensions hair    |
remy hair extensions    |
african american wigs   ,
best hair extensions   ,

Навчання за кордоном

На цій сторінці ми лише нагадаємо вам про те, як це чудово навчатися за кордоном! Тому, що ви і самі знаєте, що навчання за кордоном дає вам великі переваги, як в пошуку роботи, так і в професійному й особистому зростанні.

Вступаючи до закордонного університету, ви не тільки отримуєте нові та унікальні знання, ви також отримуєте можливість стати самостійними і незалежними. Життя за кордоном навчить вас жити в сучасному, швидко змінному та динамічному світі, але і в той же час – мультикультурному світі, що зберігає свою давню історію і традиції.

До вибору країни та спеціальності потрібно підходити дуже відповідально. Якщо ви вже вирішили відправитися в іншу країну, то і освіту вибирайте ту, що вам потрібна, станьте тим, ким ви завжди мріяли бути. Досить вже йти куди попало, просто щоб мати можливість сказати, що у вас є вища освіта, але в силу якихось причин, ви працюєте не за фахом.

Отож, на цій сторінці ми не будемо викладати всі університети світу, ми розповімо про переваги освіти в тій чи іншій країні, а також дамо пряму інформацію, де ви зможете знайти всі університети самостійно.

А зараз давайте розглянемо кілька країн:

Освіта в Німеччині – для тих, кому потрібен швидкий старт і він хоче мати серйозну основу для успішної кар’єри! Студентська віза в Німеччині, це ще й посвідка на проживання, і дозвіл на роботу. Живучи в Німеччині, ви нарешті дізнаєтеся, що таке працездатність, організованість, дисципліна, охайність, пунктуальність і порядок, порядок, порядок, а також сосиски і пиво.

У Німеччині 324 вищих навчальних закладів , з них:

  • 154 університети прикладних наук
  • 118 університетів, включаючи технічні, теологічні університети та інститути, об’єднані з педагогічними та іншими вищими навчальними закладами, в яких навчається понад 1,3 млн студентів
  • 69 приватних ВНЗ
  • 53 вищі художні, музичні школи і вищі школи кінематографії
  • 38 професійних академій

Підібрати собі відповідний вуз і спеціальність ви зможете на сайті академічних обмінів, а дізнатися всі деталі про вступ ви можете на сайті UNI-ASSIST. Дана служба платна, але дуже добре допомагає в обробці і перевірці документів, які подають іноземні студенти до ВНЗ Німеччини.

Навчання в Австрії – дасть вам можливість вільно відвідувати лекції, складати власний, індивідуальний графік навчання та здачі іспитів! Як вічно голодні студенти, ви об’їдаєтесь там на славу, тому що для австрійців головне не якість їжі, а її кількість.

В Австрії знаходяться 58 вищих навчальних закладів, які діляться на державні і приватні університети, вищі школи і спеціалізовані вищі школи. В Австрії ви маєте можливість вступити до університету відразу після закінчення школи на підставі атестату (наприклад, в Німеччині для вступу необхідно відучитися 2 роки у ВУЗі на Батьківщині).

При кожному австрійському університеті є спеціальна служба психологічної підтримки під час навчання. Студенти можуть звернутися в центри психологічної підтримки з будь-яких питань, як з професійної орієнтації (вибір факультету, будь-які складнощі в навчанні), так і з питань психологічної адаптації (проблеми комунікації, психологічна криза під час сесії тощо).

В Австрії існує найбільша організація в сфері міжнародного співробітництва OEAD — Австрійська служба обмінів, де ви зможете знайти повну інформацію про всі навчальні заклади. На сайті австрійської бази даних дослідницьких стипендій, ви знайдете вичерпну інформацію про те, які на сьогоднішній день гранти і стипендії надаються іноземним студентам на освіту в Австрії.

Освіта в Нідерландах – це освіта для тих, хто не зміг потрапити вчитися до Англії, але вчитися хоче принципово англійською. Нідерландці пропонують 1500 програм англійською мовою для іноземців, а також там дозволено все, що може бути взагалі дозволено! До речі між характером нідерландця і ландшафтом його країни існує певний взаємозв’язок, а ландшафт в Нідерландах спокійний і одноманітний. Місцевих жителів абсолютно не хвилює те, що їх державу вперто називають Голандією, хоча Голандія – це всього-на-всього одна з провінцій в Нідерландах.

У Нідерландах 67 вищих навчальних закладів, з них 43 державні прикладні університети, 18 науково-дослідних університетів і 6 великих інститутів міжнародної освіти.

На сайті Study in Holland ви знайдете всю інформацію про час вступу до університетів. Так само в Нідерландах є Нідерландська організація міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти — NUFFIC. Головною метою цієї організації є інтернаціоналізація вищої освіти, взаємне визнання цілей міжнародної мобільності і посилення ролі нідерландської вищої освіти на ринку освітніх послуг.

Навчання у Франції – для тих, хто хоче вивчати моду, дизайн, мистецтво і хвалитися буржуазною вимовою слів. Париж, Версаль, Ніцца, Канни, золотий пляж і нові друзі з усього світу. Французи при зустрічі зацілують вас до смерті! Крім цього ви повинні знати, що французи сліпо вірять в те, що в світі існує встановлений порядок речей, і встановили його, безумовно, французи! До речі, якщо ви не знаєте, чи не хочете знати, а може, просто, не подобається англійська мова, то їдьте тільки до Франції, французи теж не люблять англійської і душевно вас підтримають у розмові про відмову візи в Англію.

У Франції 79 університетів. Більшість з них багатопрофільні, і лише кілька університетів пропонують поглиблене вивчення двох або трьох спеціальностей, наприклад, університет Paris II (викладається тільки право і економіка). У французьких вузах два типи навчання: «короткий» цикл (les formations courtes) і «довгий» цикл (les formations longes). «Короткий» цикл триває зазвичай не більше двох років і частіше користується попитом, так як ви відразу отримуєте спеціальність і можливість швидкого працевлаштування.

Детальну інформацію про вступ до французьких вузів можна знайти на сайті Французького національного агентства з просування вищої освіти, міжнародних послуг для студентів і міжнародної мобільності — Campus France.

Освіта в Бельгії – для тих, хто хоче відразу і все, тобто у вас є можливість за рік почати говорити одночасно на 3 мовах, попиваючи гарячий шоколад! Всього лише пару років і ви станете типовим бельгійцем – людиною середнього достатку, задоволеною своїм життям, і трохи втомленою від магазинних поличок, що ломляться від споживчих товарів і від достатку смачної і здорової їжі.

Власне в Бельгії є всього лише 8 бельгійських університетів. Але, є і міжнародні вузи, що представляють собою відділення іноземних університетів.

У Королівстві Бельгія проживають фламандці і валлони, і кожен говорить своєю мовою, а відповідно і навчається цією мовою. Фламандська система освіти побудована на голландській та німецькій моделі, валлонській і французькій. Відповідно, якщо ви хочете навчатися у Валлонії, то шукати інформацію про навчання потрібно на сайті Валлонсько-брюсельского кампусу, а якщо хочете навчатися у Фландрії, то на сайті Фламандського агентства з мобільності та співробітництва в галузі вищої освіти.

Навчання в Данії – дасть вам практичний життєвий досвід і відмінні можливості для працевлаштування в міжнародних компаніях Європи та України! У Данії один з найвищих рівнів життя, абсолютно рівне суспільство в своїх правах. Іноземні студенти мають такі ж права і соціальне забезпечення, як і данські студенти. А ще студенти, (та й всі інші) завжди їдять на сніданок, на обід і на вечерю хліб і paloeg (це те, що ви кладете на хліб) і tilbehor (це те, що ви кладете на те, що ви кладете на хліб ).

Данська освіта складається в основному з написання проектів та практичного розуміння предметів. Тому найважливіше в данській освіті це практика, а не абстрактна теорія. У Данії 11 університетів, п’ять – багатопрофільних і шість – спеціалізованих. В останніх дають вузьконаправлену освіту в якійсь одній конкретній сфері: освіта, ветеринарія, інженерія, фармацевтика або ділове адміністрування.

У Данії є також 150 коледжів, які також відносяться до системи вищої освіти. У коледжах ви можете отримати професійно-орієнтовану освіту тривалістю від двох (короткий курс) і до трьох-чотирьох років (курс середньої тривалості).

Найбільш повну інформацію про навчання в Данії ви можете знайти на сайті Study in Denmak. А на сайті Данського центру міжнародного співробітництва та мобільності ви знайдете інформацію про можливості студентського та наукового обміну.

Освіта в Швеції – це найбільш якісна освіта і разом з тим можливість ловити рибу в міських фонтанах! Студенти в Швеції мають повний контроль над системою освіти. По закінченню кожного курсу, університет проводить опитування студентів щодо їх задоволеності навчанням і, якщо необхідно, відразу ж вносить зміни на користь студентів.

У Швеції 52 вищі навчальні заклади, з них 13 державних університетів (universitet), 24 університетських коледжів (högskola) і 13 приватних університетів.

Сайт Study in Sweden містить базу даних про англомовні освітні програми, інформацію про університети Швеції, а також практичні поради, що стосуються процедури подачі заявок, стипендії, візи, проживання та інформацію для вивчення шведської мови як іноземної. На сайті University admissions ви зможете знайти необхідну інформацію про шведську систему вищої освіти, про дати та терміни надходження, про процес подачі документів, про збори і стипендії та багато іншого.

Навчання в Норвегії – це значить жити в найбагатшій країні Європи і їсти рибу 7 разів на тиждень! А також ви дізнаєтеся про офіційний список правил, що пояснює, що робити, якщо ви зустрінете троля в лісі. Якщо ви хочете стати нафтовим магнатом, то навчатися треба саме в Норвегії і там зовсім не холодно, хіба що на північному полюсі, який займає майже половину Норвегії. А ще там є північне сяйво.

У Норвегії 7 університетів, 10 навчальних закладів університетського рівня, 22 державні університетські коледжі, 2 національні академії мистецтв і 16 приватних коледжів. Так як головний принцип норвезької освіти – «Освіта для всіх», то в державних університетських коледжах ви можете отримати ступінь бакалавра і магістра. Такі коледжі створені для децентралізації вищої освіти в Норвегії, і з метою підвищення її доступності.

На сайті Study in Norway ви знайдете вичерпну інформацію про навчання в Норвегії. Незалежне урядове норвезьке агентство із забезпечення якості в освіті NOKUT знадобиться вам для оцінки вашої освіти і для вступу до навчальних закладів Норвегії.

Освіта в Фінляндії – це міжнародне визнання вашого диплому, і сауна кожен день, а також гарячі фінські – ну самі знаєте хто! Якщо ви «вилетіли» з шведського університету, то у вас є другий шанс – почати навчання у Фінляндії, так як тут навчання проводиться двома мовами – шведською та фінською. Фінські викладачі не втручаються і не контролюють хід і графік навчання, що, безумовно, мотивує студента і дає йому можливість прийняти на себе відповідальність за весь навчальний процес. І ви нарешті зможете побачити живого і тверезого Діда Мороза.

У Фінляндії існують дві паралельні системи вищої освіти – університети і політехнічні інститути. У Фінляндії нараховується 20 університетів (university) і 26 інститутів (polytechnic). Серед університетів (university) Фінляндії 10 многофакультетних і 10 спеціалізованих вищих навчальних закладів, в тому числі 3 політехнічних університету, 3 вищих економічних навчальних закладів та 4 художніх вищих навчальних закладів.

На сайті Study in Finland ви дізнаєтеся про всі програми, які пропонує Фінляндія іноземним студентам.

Сайт для для вступу на бакалавра.
Сайт для вступу на магістратуру.

Освіта в Америці – це дорога освіта в кращих світових школах, коледжах і університетах, а по закінченню білосніжна посмішка і безмежні можливості для самореалізації! Американці моторошно цікаві і не вміють зберігати таємниці, а ще вони з’їдають все, що лежить на тарілці. Кожен раз, сідаючи за стіл, завмирають від однієї думки, «що від їжі можна і загнутися». Але сніданок займає найпочесніше місце, в цілодобово відкритих кафе завжди висить вивіска «Сніданок 24 години на добу».

В США нараховується близько 4352 вищі навчальні заклади. В американській розмовній мові всі вузи, зазвичай, називаються коледжами, навіть, якщо вони не коледжі, а університети. У великих і престижних університетах абітурієнт вступає на конкретний факультет, але в більшій частині вузів студент вступає просто до університету, і до кінця першого (іноді і другого) курсу повинен визначитися зі своєю майбутньою спеціальністю. Іноді на додаток до основної спеціальності студент може обрати ще дві-три основні або додаткові спеціальності.

На відміну від Європи в Америці немає безкоштовної освіти!

На сайті Study in the States ви знайдете останню інформацію для іноземних студентів, а також масу корисних ресурсів, включаючи інтерактивні керівництва і презентації. Сайт Study in the USA вважається кращим для міжнародних студентів, які шукають кращі програми в США. Ви знайдете тут різноманітні програми вищої освіти і програми післядипломної освіти в таких галузях, як ділове адміністрування, бізнес, наука, інженерна справа і багато іншого.

Також корисним буде сайт EducationUSA, який являє собою мережу із сотні консультаційних центрів в 170 країнах світу, де мільйони іноземних студентів щороку знаходять точну, повну та актуальну інформацію про те, як вступити до акредитованих коледжів та університетів США.

Освіта в Канаді – вважається однією з найкращих у світі! Навчальні плани складаються з урахуванням думок майбутніх роботодавців випускників і, з поправкою на стан ринку праці. Це означає, яку професію ви б не обрали, ви завжди знайдете роботу. У Канаді ви ніколи не відчуєте себе іммігрантом, там всі іммігранти. А ви знаєте, що місцеві канадські газети присвячують міжнародним і державним новинам всього 2 сторінки, а своєму хокею 6. І до речі, в Канаді сніг може випасти в будь-який час року, відповідно в Канаді є 4 пори року: зима, все ще зима, вже майже зима і ремонтні роботи.

У Канаді 100 університетів, непрестижних вузів в Канаді немає – кожен відповідає суворим державним вимогам. У Канаді ви можете навчатися англійською і французькою мовами одночасно. Іноземні студенти денної форми навчання можуть працювати на території кампусу свого навчального закладу до 20 годин на тиждень без отримання спеціального дозволу на роботу.

На сайтах Study in Canada і Education au/in Canada ви можете знайти найнеобхіднішу інформацію про університети, коледжі і мовні школи в Канаді. Також для вас не буде зайвою інформація про систему акредитації та оцінку ваших дипломів для навчання в Канаді, яку ви зможете знайти на сайті The Canadian Information Centre for International Credentials.

Фото взято із мережі Інтернет